Депутатів облради кличуть на позачергову сесію, щоб виплатити зарплати вчилетям і медикам Депутатів облради кличуть на позачергову сесію, щоб виплатити зарплати вчилетям і медикам

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар скликає на 11 ранку 4 грудня позачергову сесію для внесення змін до обласного бюджету… Далі »

Міносвіти не проти оптимізувати два виші Хмельниччини Міносвіти не проти оптимізувати два виші Хмельниччини

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт попередив 53 керівників вищих навчальних закладів всіх форм власності і підпорядкування про можливе… Далі »

В рамках акції «Зігрій солдата» в Кам’янці зібрали понад 24 тис. гривень В рамках акції «Зігрій солдата» в Кам’янці зібрали понад 24 тис. гривень

Протягом листопада в Кам’янці-Подільському відбувалась благодійна акція «Зігрій солдата». В рамках даної акції, в якій взяли участь заклади культури та… Далі »

В Кам’янці встановили пам’ятний знак Герою України В Кам’янці встановили пам’ятний знак Герою України

В Кам’янці-Подільському силами студентів та викладачів ПДАТУ відкрито пам’ятний знак  Герою Небесної сотні Дмитру Пагору, який загинув 19 лютого біля… Далі »

У Хмельницькому до Миколая збирають книжки та санки для сиріт У Хмельницькому до Миколая збирають книжки та санки для сиріт

Активісти та волонтери з благодійних фондів “Озеро надії” та “Вікторія” вирішили до Дня Святого Миколая зібрати книжки та канцелярське приладдя… Далі »

У Кам’янці пройде козацький фестиваль У Кам’янці пройде козацький фестиваль

У Кам’янці-Подільському в рамках новорічно-різдвяної програми «Від Миколая до Йордана» відбудеться козацький  фестиваль «Як козаки Новий рік та Різдво святкували»…. Далі »

Народні фотожаби. Випуск 15 Народні фотожаби. Випуск 15

Недільний душ для хмельничан   Гречка з-під поли   Реформування чи смітник?   Наркотичний спалах   Базарні мрії   ДАІ і ППС… Далі »