Міносвіти не проти оптимізувати два виші Хмельниччини

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт попередив 53 керівників вищих навчальних закладів всіх форм власності і підпорядкування про можливе закритт їхніх вишів до травня 2015 року.

Такий лист від Міністра отримали ректори ВНЗ, повідомляє сайт Освіта.ua.

У групі ризику опинилося два виші Хмельниччини: Кам`янець-Подільска філія Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет” і Нетішинська філія Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет”.

За даними Квіта, аналіз оцінки діяльності навчальних закладів під час акредитації дає підстави прогнозувати, що не всі вищі навчальні заклади зможуть утримати високу планку оцінки освітньої діяльності, “якщо не будуть це робити у кооперації з потужними вищими навчальними закладами, які  мають досвід, колективи науково-педагогічних працівників високого професійного рівня, науково-методичний потенціал та матеріально-технічну базу”.

Також Міністр наголосив, що Акредитаційна комісія України, враховуючи невідповідність ліцензованим умовам згаданих вищих навчальних закладів, змушена буде розглянути доцільність їхньої діяльності.

Довідково. Мережа вищих навчальних закладів налічує 803 вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації та форм власності, у тому числі 325 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та 478 – І-ІІ рівнів акредитації.

До державної форми власності належить 215 навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та 200 навчальних заклади І-ІІ рівнів акредитації; приватної форми власності – 96 навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та 71 – І-ІІ рівнів акредитації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.