Депутатів облради кличуть на позачергову сесію, щоб виплатити зарплати вчилетям і медикам

Голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар скликає на 11 ранку 4 грудня позачергову сесію для внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” голова ради, депутатам запропонують розподілити державну субвенцію у розмірі 30 млн. грн, яка спрямовується на погашення різниці в тарифах. Також обласні “парламентарі” повинні ухвалити додаткову дотацію з державного бюджету на суму 61 млн. грн на оплату праці освітянам, медикам, комунальних послуг та енергоносіїв закладів бюджетної сфери.

Крім цього, на позачерговій сесії буде порушуватися питання про виділення 363 тисячі гривень для проведення проміжних виборів до Хмельницької облради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Вроде сумма маленькая, 363 штучки, по отношению к бюджету области. а все же, это вложение,без грамма пользы по сути

  2. Хто такі “вчилеті”? Хоч заголовки прочитуйте перед публікацією )))))

    • Коньячок окончился у держателя сайта, пют самогончик, сивуха дает на мозги, отсюда и вчителятники ,ну от слова телятницы или телки?

      Гроші потрібно оппросити у банків,потьрусити комерційні банки та їх суперменеджерів. Закон про вибори влада дотримується, а коли інших законів буде дотримуватись. Ось до прикладу заклнів про вилов – люстрацію великої риби? А молоді потрібно добре обтиратись,щоб побороти в собі стереотипа-перевертня!

  3. Подавайте більш змістовну інформацію. Вчителям гроші не потрібні,беруть гроші за індивідуальні заняття,хто не плотить фактично не займаються з тими дітьми. Мають повно годин,не по сунуться для молоді. Вони нормально отримують! Пішли за покликанням-працюйте.

  4. Петя не дебіл,твої вчителі половина дебилів. Вони так проводять уроки,що потрібно брати репетитора і обов’язково ту вчительку,яка викладає цей предмет . Зрозуміло?А потім говорить голові батьківського комітету,що вона хотіла б,щоб ій подарували на Новий рік,день народження.Нормально,да?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.