Проміжні вибори до Хмельницької облради обідуться у 363 тисячі гривень

Проміжні вибори до Хмельницької облради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) обідуться обласному бюджету у 363 тисячі гривень.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив голова ОВК Микола Букацький.

Він зазначив, що в цю суму входитиме оплата членів ОВК і 9 дільничних комісій, виготовлення виборчих бюлетенів. Кошти на довибори у Старокостянтинові мають виділити депутати облради на сесії.

Букацький також зазначив, що на реєстрацію кандидатів у депутати обласної ради відведений період з 24 листопада до 4 грудня цього року. Грошова застава для участі у виборах становить 485 гривень.

У коментарі НГП голова облради Іван Гончар пояснив, що окружна виборча комісія отримає з резервного фонду обласного бюджету відповідну суму для проведення виборів. А обранці на черговій сесії затвердять кошторис ОВК.

Як відомо, Хмельницька обласна виборча комісія призначила довибори депутатів Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) на 28 грудня 2014 року.

“В комісію надійшло повідомлення від обласної ради про складаня повноважень депутатаАнатолія Демида, який переміг у 2010 році в одномандатному окрузі Старокостянтинова. Відповідно, комісія, дотримуючись законодавства, оголосила про довибори”, – пояснив пан Букацький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.