Рада відібрала у Лабазюка і Бондаря керівні портфелі парламентських комітетах

Верховна Рада відкликала народних депутатів, котрі голосували за “диктаторські” закони 16 січня, з керівних посад парламентських комітетів.

Таке рішення сьогодні ухвалили 264 обранці, внісши зміни до Постанови Верховної Ради України “Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання” (автор Олег Ляшко).

Зокрема, двох нардепів з Хмельниччини Сергія Лабазюка і Віктора Бондаря відкликано з посад першого заступника голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин і заступника голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, відповідно.

Під час обговорення цього питання обранець Віктор Бондар (депгрупа “Воля народу”) зауважив, що його депутатська група підготувала проект постанови №1356 про відкликання нардепів цієї групи з керівних посад комітетів ВР. Однак група “Воля народу” не голосувала за постанову про відкликання “голосувальників” 16 січня з керівних посад парламентських комітетів, яку підготував Ляшко.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Гіб-гіб радикалам! гнати зрадників – регіоналів в шию і не тільки з комітетів!

  2. Чорті шо! А Заярнюк працює і плює на всіх і на все. Вона дратує більше всіх,тому що вже на пенсії ,але сидить наче приклеєна,депутат від регіонів,подруга Ядухи і Береадськоі! Має шалені статки,все зараз переписує на дітей. Але ми повинні діяти в межах закону,чекаємо перевірок аж десь влітку,якщо до тої пори не буде біди!

  3. Дуже правильно. Мене давно пора спровадити з посади директора державного підприємства, бо вірно служив і служу партії Януковича, але в Красилові підняти таке питання перед відповідними службами ніхто не спроможний. Тож доведеться до кінця свого віку тягнути це керівне ярмо.
    Слава Україні!

  4. =======================================================

  5. Вполне закономерно . Там сейчас варягов понаехало , со своими аппетитами , вот рагулей и убирают , что-бы под ногами не путались.

  6. Та ви, людоньки, до кінця не зрозуміли, що сьогодні діється те саме, що вчора!!! нічого в країні не змінюється

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.