Чернилевський бере на роботу ще двох заступників міського голови

Виконувач обов’язків хмельницького міського голови, секретар міськради Костянтин Чернилевський пропонує депутатам міської ради затвердити двох нових заступників мера.

Відповідний проект рішення виноситься на чергову сесію, яка відбудеться 24 грудня.

На посаду заступника міського голови з економічних питань пропонується Ольга Мярковська. Наразі вона працює приватним підприємцем і є депутатом міської ради від “Батьківщини”.

На посаду заступника міського голови, який вестиме будівництво і юридичні питання, висунуто Андрія Капуру. Він працює адвокатом і є членом виконавчого комітету Хмельницької міської ради з 2011 року.

“Це люди з новими поглядами та ідеями. У важких економічних умовах треба підсилювати стратегічні ділянки роботи місцевого самоврядування”, – прокоментував НГП секретар міськради Костянтин Чернилевський.

Нагадаємо, що міський голова Сергія Мельник протягом другої мерської каденції скоротив посаду заступника міського голови, звільнивши Віктора Байдича, а також відправив у відставку зама з економіки Ірину Ковальчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Капура Андрей сгодится, нормально.может опыта на такую должность маловато, но парень схватывает все на лету так что за месяц-второй освоится. Мярковская- не знаю, не производит впечатления человека развития. Дебет-кредит сведет, но этого мало. Не хватает городу развития.
  Простой пример-покойный Чекман. Посмотрел, в будущие и дал дорогу рынкам. Как бы там не было но и город имеет, и многие стартовый капитал там сколотили. Но сейчас все, капец.

 2. Мельник пішов і понеслося…..підприємець і адвокат у заступники….ПП ‘Міськвиконком’ розпочинає роботу…..

 3. А куди подінеться Винников він же зараз економікою керує, невже дідуля піде на пенсію

 4. Ковальчук не відправляли у відставку.Я пам’ятаю цю ситуацію.Вона сама написала заяву після чергової істерики шановного Мельника,який впадав в паніку за найменшої незгоди з його совдепівськими методами. Турбує лише одне-порівняння заступника такого рівня як Ірина Іванівна Ковальчук і тих що зараз рвуться до влади

  • Ірина Ковальчук керувала містом, це знає все місто, вона наповнювала бюджет, помагала людям, стелила і ремонтувала дороги, платила всім зарплсти і пенсії. Ірина Ковальчук працювала за всю мерію і депутстів.

 5. Быдло майданутое , Илловайск вас так ничему не научил , – выход один – самоликвидация /жиды вам в этом помогут/. Говнохохлы – всем срочно собраться у туалета в парке им Чкалова и громко читать кобзаря , пидарасы , нехристи не Русские…….

  • Віталя, ти кончений придурок? Як тебе дотепер земля носить? Чи ти повзаєш?

  • От черезтаких віталіків російська мова і є найбагатшою за лексичним запасом. Половина слів – матюки

 6. В такие тяжелые времена надо сокращать штат,а ненабирать штаны протирать по несколько заместителей ,один человек при желании может гору свернуть,дармоеды!

  • я теж не розумію для чого ще брати, краще позбутися тих старперів які є, брехунів які сидять в теплих кріслах, НА ПЕНСІЮ!!! А тоді вже беріть нових.але ж нормальних, чесних, а не дружків і подруг….. ех…………

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.