Для “Поділля-Центр” шукають нового гендиректора

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив відкритий конкурс на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр».

Вимоги до претендента: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).

Претендент не допускається до участі в конкурсному відборі в разі неподання ним одного із зазначених у переліку документів, відсутності повної вищої освіти за відповідною спеціальністю та досвіду успішної роботи, а також за наявності у претендента не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності та в інших випадках передбачених законодавством.

Конкурсний відбір буде проводитися за адресою: вул. Хрещатик, 26, м. Київ, прес-центр. Початок роботи конкурсної комісії 22 грудня 2014 року о 10 ранку.

Як писав НГП, 18 листопада цього року гендиректор “Поділля-Центр” Олена Павлюк склала свої повноваження. Наразі вона працює на посаді заступника керівника обласного телеканалу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 57

  1. ЮЛЯ! Забери ту дурну ранкову програму! Пискляві голоси,оці звернення,як Олексійчик!!! Ви що дебіли! Соромно дивитись. А мультики для малючків,ведуча в зеленому піджаку знає,що якраз в цей період діти вже в садочку,або збираються,ніхто не сидить і не дивиться. Забери ту страшну Паляницю,скільки можна показувати до Шевченка обрізки. Вона як гора Магамеда,як не в горохах,то в червоному. який вона телевізійник???? Елементарних речей не знає,а ці стрілки жахливі на очах,жах. Краще їздила б відриватися на гастролях,чим і займалась усе життя. Той чорт розвівся з дружиною,а ти хоча б Володю пожаліла,прошлялась скільки зі своїм покусаним. Ти жирна,це потрібно приховувати,а не виставляти. Змінюйте формат,ніхто не дивиться,всіх вистачає на пару хвилин і перекчаємо. Радіо слухаємо!

  2. Не вздумайте поставить Шпулак,ее место в тени. Вид кошмар,ум отсутствует,рожает от всех,кто плохо лежит.очень много ошибок в ее писанине. В основном пишет на сайт. Там где гавно,там Шпулак! Неля! Все имеет возврат,а у тебя дети,не надо плохо даже думать о людях. Лямзиной все равно,она никакая,а у тебя маленькие. Обида-не хорошо! И меньше трепайся,помело у тебя во рту. Народ когда фамилию твою произнесли по поводу директорства бился в судорогах.

  3. У мене така думка. Павлюк нічого не зробила,тільки розвалила те,що було при Трачуку,мозгів не вистачило. Підняти зараз можна,разом з командою. Якщо прийде людина,яка зуміє об’єднати,то все вийде,люди профі на телебаченні,просто Павлюк їх стримувала в усіх моментах,а ще,не дай Боже,щоб хтось був кращий за неї . Невже тільки Катя може вести програму,смішно,вона кривляка,наголоси не правильні,але.. Веде і буде вести. Тому побажання новій людині,тільки разом можна все подолати і зробити. Успіхів! А Шпулак,Світловська нехай відпочинуть-не пройдуть,їх всі знають,людські якості у них відсутні!

  4. Найголовніше якість програм,яка відсутня на всіх наших телебаченнях. І не має значення хто директор Павлюк чи Шпулачка,Вінскевич чи Плахтій. Вони звикли нічого не думати і не робити. Бухати,гуляти,це їхнє кредо. Звільніть усіх і по новому наберіть. По контракту Добрянську,Паляниць,Семенюка,мацейків і нехай заробляють!

  5. За всім цим обливанням помиями на задньому плані залишається головне: обласне ТБ в Хмельницькому – відстійне, анахронічне. Тут потрібний керівник із сучасним баченням, стилем подачі матеріалу. Те, що там розвели, ганьба і сором: передачі для дідуганів, “мусі-пусі” – дурнуваті дітячі танці й пісеньки, ідіотські привітання, на які платники податків чомусь мають віддавати свої кревні. Це все треба нищити й починати історію обласного телебачення з чистого аркуша.

  6. За всім цим обливанням помиями на задньому плані залишається головне: обласне ТБ в Хмельницькому – відстійне, анахронічне. Тут потрібний керівник із сучасним баченням, стилем подачі матеріалу. Те, що там розвели, ганьба і сором: передачі для дідуганів, “мусі-пусі” – дурнуваті дітячі танці й пісеньки, ідіотські привітання, на які платники податків чомусь мають віддавати свої кревні. Це все треба нищити й починати історію обласного телебачення з чистого аркуша.

  7. когда в человека кидаете грязью,помните,что до него она может не долететь,а на ваших руках точно останется.
    .

  8. светловская, хватит пиарится на Павлюк.Вцепилась как гнида,но…какой жид без гнид?Сколько бы ты лила грязь на Павлюк ,тебе до нее как жабе до неба во всех отношениях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.