Склад депкорпусу Хмельницької облради може “схуднути” на третину

Чисельність депутатського корпусу Хмельницької обласної ради може зменшитися на третину.

Відповідний проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (щодо зменшення загального складу місцевих рад) зареєстрований у Верховній Раді 12 грудня.

Як повідомив сьогодні лідер фракція “Самопоміч” Олег Березюк на засіданні парламенту, йдеться про скорочення всіх місцевих рад “втричі як мінімум”.

Він також зазначив, що на увазі мається не просто про формальне скорочення, а про “автоматичне підняття відповідальності кожного обранця за свій образ, за свій дух і за своє прагнення”.

У разі прийняття цього закону, новообраний склад Хмельницької обласної ради може становити до 40 депутатів замість 104-ох, які є зараз.

Нагадаємо, що у 2010 році перед виборами до місцевих рад загальна чисельність  депутатського корпусу Хмельницької облради була збільшена з 90 до 104 депутатів. Це прив’язали до змішаної виборчої системи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Це буде дуже правильно. Вирішують тільки свої питання,ходять друг до друга і домовляються. Таж Лукомська просуває свої питання,а інші іі не цікавлять. Побачили б що робиться на комісіях,де ця подруга керує. Всюди встигла всунутись.А тепер сидить і думає,що всі придурки. Таскалась з тим Ядухою,а тепер дуже воює,пристосовується швиденько,та і гроші є,раз на островах відпочиває. Браво Свєта! Ганьба Симчишину!

  • Лукомській дали дві догани для звільнення.
   Вона пішла до суду і скасувала догани.
   Хай живе суд. чесний і гуманний.

   • причому тут Симчишин, до суду. чи ви вже все на нього хочете звалити. долар росте Симчишин винен. сніг йде Симчишин винен. Ганьба.

  • Суд, скасував догани. А Симчишин на суд вливу не має.
   Так що – це вам ганьба, так зване “нове покоління”.

  • НАРОД, ВИ ЩО РЕАЛЬНО ВДАРЕНІ????
   СТАТТЮ ПОЧИТАЙТЕ… ДО ЧОГО ТУТ СИМЧИШИН???
   СХОДІТЬ ЩЕ РАЗ ОБ СОСНУ ВДАРТЕСЬ, ЯК КАЖУТЬ “клин клином вишибають”….

   • А до чого тут лукомська? Чи хтось озабочений?

    • Та не озабочений, тупий просто… А ще так пафосно назвались – “нове покоління”. З таким “новим” буде ще гірше, як з старим, бо коли людей “клинить” , то це вже біда, бо тоді геть забувають, що голова дана не тільки для того, щоб в неї їсти та вії фарбувати, але й – щоб думати. А на рахунок доган… Якби були по-суті, то людина б тихенько і після першої пішла (як зробили більшість начальничків по-тихому)), а так – підключіть логіку.

 2. Закон не досконалий,має багато дірок і прогалин. Потрібно багато чого в ньому допрацювати. Вперше в Європі визнають,що повинен бути Закон,але не такий.все робилося поспіхом для однієї політичної сили,зрозуміло,що перед виборами,і якби не юристи,він був би ще гіршим. Велика проблема на майбутнє! Месть стала политической! На Майдані було мало людей і якщо люструвати,то майже все населення. Виграли демократію,провели вибори і зупиніться! Пора піднімати країну і для цього потрібні фахівці,а не крикуни. Ми наситилися дикунами і шизоідами!

 3. Та ви подивітся хто керує Самопомічю в Хмельницькому -Драган прихвостень Трунової і Ядухи.Гнати такого треба бо буде і самопоміччі капец.

 4. Вам до них,як до неба рачки. Лукіна і Черкаський! Достатньо вашої писанини! Судячи з коментів,то всі неугодні!

 5. Імперія зла повилізала. Ображені повилізали і чомусь думають,що можуть зробити більше,ніж ті,хто працюють. Надзвичайно складна суспільно-політична ситуація,а лити бруд на когось,це великий гріх. Хотілось би сказати про керівництво. Симчишин один адекватний,розумний ,чого не скажеш про Стебло. Вона не розуміє де вона знаходиться. Може пора вже іі заслухати десь,в якій вона темі? Ій сподобалось керувати,а іі підлеглий Польовик де? Прус пішов,а своїх гвардійців залишив,що він робить? Класно отримувати зарплату і нічого не робити. Таких в ОДА багато. Для чого те недолуге управління внутрішньої політики,Моісеенко правильно робила,що всіх в ньому знищувала і виганяла.нічого не роблять. А гроші отримують,

  • Чуєш, Лик, чи ти зовсім дурне? Тебе Моісеєнко в тому управління знищила, чи що? Просто відсівалися всі ті, хто звик не працювати, а по приймальнях сидіти і бюстами відсвічувати. От тих і погнали поганою мітлою. Моісеєнко – людина, яка за управління боролась, не те що нинішній Толік – хвіст піджав, від Сьоми ховається.

 6. Вигнати всіх депутатів обласної ради! Там всі продажні,своїх коханок впихують в крісла. Де це видано? А ця депутатка хизується тим,що вона депутатка. І іі засовують,як не редактором “Подільських вістей”,то тепер директором Поділля-центру. Може достатньо пані Колісніченко лізти,робіть свою роботу,будьте добрішою до людей і не займайтесь дурницями.

 7. До чого тут Трунова,Лукомська,Симчишин,Стебло? Вам аби десь їх впихнути. Читайте краще!

 8. Моісеенко так боролася,що напоролася. Іі ніколи не було в кабінеті,люди ій до одного місця( в цьому вони схожі з Польовиком). Там тільки балаканина була. Так вже як вона присідала і тряслась перед керівником,то ніхто так більше не робив. І взагалі бридкішоі світ не бачив,іі всі ненавидять. Більше не хочу навіть прізвище іі згадувать.

  • якшо ти мужик, то видно ти ображений. вона тебе певно відшила. А якшо ти жінка то обділена і з правого крила

 9. Знайшли про кого говорити. Зачухану Вальку згадали,може хватить!

 10. Наташа русецька, але ж ти і язва. Заспокойс вже. Тобі до Вальки ще як до неба раком.

 11. я в пятницю їздив в Київ. В нас в області траса почищена і посипана. В Вінниці, хоч там і Порошенко і Гройсман трохи почищена, а так і сніг і лід. В Житомирській просто жах, все в снігу в льоді. в Киїівській також. їздив на Львів. дороги гірші ніж в нас.

  подякуйте за це Симчишину. мені приємно і радісно, що в нас такий губернатор.

 12. Заєць зі спорту? Прикольно. Тільки дуже довго призначають,затягують час. Дають деяким розправити крила. А на рахунок управління внутр. Політики і справді,є що розповісти. Воно інакше зараз називається. Там працюють нормальні люди,яким не везло і не везе з керівниками,які думають тільки про себе,роблять вигляд,що вони щось розуміють і впливають на ситуацію. На сьогоднішній день воно зайве,тримати баласт не бачу сенсу. От Вам і скорочення,зайві посади і багато чого іншого. Симчишину часу не вистачає розібратись,багато не втратить ніхто. Консультанти у них тіж самі,подруга хоче бути у виріі подій,показує свою значимість,але давно не в темі,так,прихвостень Бернадськоі. І до сьогогодні так,хоча могло бути інакше.

 13. Вітамінчик про себе! Депутатів багато ! Ми їх обираємо,а вони потім не складуть собі ціни. Скоріше вибори,може позбудемося тих Колісніченків,які розбираються в усьому,як баран в апельсинах,але несе себе так,нібито щось зробила важливе для області. Знаємо як попала в депутати і знаємо куди іі вже ногами запихують,не впустять нікуди. А взагалі для жінки великою проблемою є нереалізованість в житті. От і маємо!

 14. Таке враження,що ці депутати з іншого тіста,ніж люди звичайні. Візьмемо Тарасюка,даун-дауном,а депутат. І так кичеться цим депутатством,що не дай Боже. Переслідує свої цілі,на дорогих тачках їздить ,їсть добре і п’є гарненько. Вони з Вербановським коли їздили по районам,то так нажиралися,що валялися. І не забували гроші заробляти. Зиск був в усьому. Скоріше б його переобрали.

 15. Дійсно,про Тарасюка все правда. Обділений розумом це найстрашніше,але він думає навпаки. Колотить тою сесією,а його вимушені слухати. Тепер його цікавлять землі,чого? Хіба музей на часі? А які музеї він відвідав? По Україні і в області? Говорити з ним,собі зробити гірше. Дасть Бог і він ніколи не стане депутатом. Законів не знає,хоче так,як він хоче. Зеленка для нього це мало,думаю що дограється до більшого. Ганьба таким Тарасюкам ідіотам!

 16. якість депутатів треба змінювати а не кількість

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.