«Укрзалізниця» взялась за популяризацію Кам’янця-Подільського

Представники «Укрзалізниці»звернулися до чиновників Кам’янця-Подільського з проханням надати відеоматеріали про місто для трансляції їх у потягах.

За інформацією прес-служби міської ради мета започаткованого проекту «Укрзалізниці» – популяризація культурних надбань та унікальних куточків нашої держави, а також підвищення патріотичних почуттів українців.
Пізнавально-розважальні відео про Кам’янець відібрані та передані для подальшого використання. Відтак, пасажири залізничного транспорту  матимуть  можливість ознайомитися з історією та сьогоденням Кам’янця-Подільського.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Єдина проблема – добратись до Кам’янця-Подільського потягом укрзалізниці – дуже нетривіальна задача. Потяг Кам’янець-Подільський-Київ 100 з лишнім кілометрів від Кам’янця до Хмельницького йде не набагато менше, ніж потім від Хмельницького до Києва.

  2. А чому б не зв’язати Кам’янець експресами з Чернівцями та Львовом? Чернівці під боком, має аеропорт, який здатний приймати літаки другого класу. Львів майже в два рази ближче до Кам’янця, має сучасний аеропорт, який здатний приймати літаки всіх класів.

    • Львів майже в два рази ближче до Кам’янця, ніж Київ. Міжнародний аеропорт “Бориспіль” знаходиться аж на лівому березі за Києвом. Від аеропорту Бориспіль до зал. вокзалу Київ-Пасаж. ще півтори-дві години добиратися.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.