У свій доробок Симчишин вписав відсутність на Хмельниччині соціальних бунтів

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин вважає досягненням нової влади відсутність на Хмельниччині соціальних бунтів у 2014 році.

Про це сьогодні він сказав на прес-конференції зі ЗМІ.

“У нашу залікову книжку можна занести те, що вдалося втримати соціальний мир у Хмельницькій області. 2014 рік закінчуємо без соціальних вибухів, без широкомасштабних соціальних протестів, без скандалів. Адже не секрет, що кожну осінь Хмельниччина потрапляла в ефіри центральних телеканалів зі скандалами по рибі, землі чи автомобілями”, – наголосив він.

Високопосадовець конкретизував, що по рибній галузі практично знята напруга. Зокрема, він скасував 29 розпоряджень голів РДА, якими виділялися землі водного фонду. На черзі прийняття обласної програми розвитку рибної галузі на Хмельниччині.

Симчишин заявив, що першочерговим завданням для обласної влади на 2015 рік також стоятиме забезпечення соціального миру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. а може тому цi всi бунти робила “Свобода”?
  Чому зараз Свободiвцi не бунтують що Симчишин розбив Мерседес – який ремонту вже не пiдлягае, i iздить на скандальнiй Ядухiвськiй Аудi?!
  Чому не бунтують що Стебло поiздила на шашлик пiд Донецьк, та робить чи вже зробила учасника АТО, а iнвалiди що втратили ноги не можуть отримати статус учасника АТО бо були там добровольцями?
  Чому Свобода не бунтуе бiльше щодо люстрацii посадовцiв призначених За часiв злочинноi влади?
  Чому так???

  • Почикайте півтроку нехай усій свободі дадуть пенька під зад, поставлять нову владу, а тоді ці артисти знову будуть піаритися перед людьми вийдуть на площі будуть розказувати казочки як нам погано жити при цій владі що у нас кругом осіли старі кадри комуняки риги і іх потрібно міняти на молодих…… політика держави погана і т д.
   У мене є питання! А що вам свободівці не давало можливості зробити усе це за рік?
   Я сам спілкувався із багатьма із них! Де в кого просто слів не має здвиг по фазі інші ні риба ні мясо!

   • а де рік? от нащо так тупо брехати?
    той же Симчишин працює 8 місяців і 3 місяці на посаді в.о.
    можна за такий час щось сильно змінити? навіть дитина родиться після того як 9 місяців в утробі матері сидить.

    • МОЖНА! У нас багато достатньо досвідчених чесних та справедливих людей які будуть позитивно працювати і виконувати свої посадові обовязки на керівних посадах області! від Симчишина усі не чекають змін на 100% но на 20-30% керівних посад можна було поміняти! та повиганняти старі кадри ЯД ухи?? чи ні ? а знаєте скільки їх там?? напевне ні, або ви саме із них,,, хорошенько пригрілись!!!

     • якщо подивитися на старих кадрів Ядухи то їх вигнали більше 50%, а не 20-30%.

  • суцільна брехня

 2. Гнати в шию тих етнічних бандерівських западенців, через них війна в Україні. Криму нема, донбасу теж, цікаво с ким то бидло западенське тепер воювати буде, напевне з нами Центральною Україною. Йдіть на.уй западеньські свині, від вас вже нудить. Україна православне суспільство з православним менталітетом людей. СЛАВА ПРАВОСЛАВНІЙ УКРАЇНІ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.