Симчишин піде із влади в політику після призначення нового голови Хмельницької ОДА

Виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин повідомив, що піде із влади в політику після призначення нового голови Хмельницької ОДА.

Про це сьогодні він сказав на прес-конференції з журналістами.

Симчишин зазначив, що як тільки-но Президент призначить нового голову облдержадміністрації, він напише заяву на звільнення.

Водночас високопосадовець заявив, що йому надходили пропозиції від провладних політичних сил вийти з партії “Свобода” (на сьогодні Симчишин є головою Хмельницької облорганізації ВО “Свобода” – НГП), тим самим зберігши посаду першого заступника голови Хмельницької ОДА.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

“Я не збираюся змінювати партійну орієнтацію. Пишу заяву (на звільнення – НГП) і,швидше за все, займатимуся розбудовою парторганізації та готуватимуся до місцевих виборів. До речі, ВО “Свобода” розраховує на виборах взяти кілька мерських крісел, а також збільшити представництво в обласній раді”, – резюмував він.

Нагадаємо, що з 7 жовтня Олександр Симчишин виконує обов’язки голови Хмельницької облдержадміністрації на посаді першого заступника голови ОДА.

Президент Петро Порошенко звільнив Леоніда Пруса з посади голови Хмельницької ОДА 25 вересня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 58

  1. всех гребанных майдаунов уберут от власти. и ваш Сымчишин уйдет. Майдауны плачьте, рыдайте, ваше время ушло.

  2. А могло всього і не бути. Симчишин бетман Хмельницької області. Сумно і смішно. Якщо працюєш,то працюй. На телебаченні в програмах не менше Ядухи. Все себе вихваляє! А тепер ще в мери? Побачимо що з цього вийде.

  3. адекватний і розумний чоловік. жаль що піде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.