Школярам у Хмельницькому роздають російські цукерки

Учням однієї зі шкіл міста Хмельницького роздали новорічні подарункові набори, в яких були цукерки «Конті», виготовлені в Росії і на території так званої ДНР.

Фото цих подарунків та цукерок були викладені в інтернет батьками школярів. На світлинах чітко видно, що місцями їх виготовлення є російське місто Курськ та українське місто Донецьк, захоплене бойовиками.

3

 

1

На коробках наборів був напис: «З Новим Роком! Олег Лукашук. Народний депутат України VII скликання». Депутат заявив, що подарунки були не від нього, а від благодійного фонду, назву якого він не повідомив. Будучи депутатом Верховної Ради, Олег Лукашук належав до фракції БЮТ.

2

Згідно сайту фабрики «КОНТІ» вона виробляє свою продукцію в Донецьку, Горлівці, Костянтинівці, Макіївці, котрі наразі захоплені бойовиками так званої ДНР. Є також виробництво в Росії.

Ксенія Орлова

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. коли це свинство закінчиться, підкуп виборців кругом і навіть у Хмельницькому.

 2. Моїй дитині сподобались ці цукерки, “Київ-Конті” наче український бренд. Я вважаю, що політизувати тему дитячих подарунків це низько.

 3. Согласна с Оксанай по поводу того что подарки для деток это не политическая тема… но том ни мение… это тема денег… в нынешней ситуации важная… если это раздавал Лукашук от себя это одно… у него свои деньги как хочет так и тратит… но если эти подарки давались от мэрии то вопрос отката – это первый вопрос. а теперь решайте, приятно ли вам осознавать что для того чтоб ваш ребенок получил подарок к новому году какой то чиновник искал где бы нагреть карман…

 4. Для чого тут піаритись на цукерках? Ви в маштабі держави імпорті та експорті розберіться щодо відносин Росіі та Украіни, дайте людям робочі місця щоб вони не батракували на кацапів за 300 -800 у.о. чому не введені санкціі проти параши? Ми хочемо щоб уся єропа впровадила санкціі? Хочемо зробити щось чужими руками? А самі воюємо з агресором! Можливо ця війна комусь вигідна? Тільки не нашим матерям батькам де кожний день гинуть іхні діти? А за що вони гинуть? За великий бізнес для наших можновладців?
  Кожний день я чую 3-5 загиблих наших дітей та десятки поранених! Люди схаменіться можливо це безкінченна війна яка заведе нас до розколу? Хіба ціна наших людей не має більшу цінність за днр чи лнр?

 5. Яка різниця звідки цукерки, вони ж подаровані дітям, а не виборцям в період передвиборчої агітації.
  Крім того, коли у нас в центрі міста в цьому році проводились ярмарки виробників зі сходу країни, чогось це НГП нічого не волало стосовно того звідки продукція!
  Вважаю, що цей ресурс працює виключно за політичним та грошовим наймом!

  • У нас багато про що наші змі мовчать та не реагують! За 5-10 тис грн можна зробити заказний репортаж чи антирепортаж. я порадив би нгп перед тим як деякі статті писати хоча б трішки перевіряти достовірнісь інформаціі та не захищати інтереси великого бізнесу! А захищати інтереси громад тобто людей.

 6. Це вже зовсім нахабство роздавати дітям цукерки країни, яка вбиває наших людей. Це знущання. Як так можна? Все одно чим, як і кого аби купити голоси. Скільки ж можна нгас купляти? Як це гидко!

 7. Підтверджую! Всі подарунки – “Конті”! І це не перший рік! Обурювалася цьому ще минулого року, адже відомо – власником Київ-Конті є народний депутат Борис Колесников (той самий!).
  Ще щось варто говорити?

 8. Так дивно виходить, зробила людина добро – а отримує зло у відповідь. Я працюю у школі, де діти отримали ці подарунки, і повірте мені, ніхто окрім Лукашука про нас не згадав, не привітав. Ні міська рада, ні відділ освіти і пенсійний фонд, у який вираховують гроші з моєї зарплати на ті самі подарунки, які не отримала моя дитина від них… Яка різниця, куди людина втратила власні кошти? Можна подумати він знав, що Конті це російська фірма? Яка завжди була нашою, Українською – Киів -Конті. Особисто ми все життя купували ці цукерки, тому що вони якісні і смачні, а не такі, від який моя дитина могла б отруїтись. Мені здається, що Таке навіть обговорювати соромно! А чому ви не відмовляєтесь від Російського газу та нафти? Чи ми повинні підтримувати олігарха Порошенка з його Пошеном, який теж доречі досі виготовляють у Росіі. І з якого часу Донецька обл., стала Росією? Що, давайте взагалі ізолюємо цих нещасних людей, які живуть на сході нашої країни і працюють на цій фабриці, заробляючи собі на нещасний шматок хліба? Добре, що ця фабрика взагалі працює і щось виготовляє, що люди, у такий неймовірно скрутний час, мають за що кормити своїх дітей… А якщо ця продукція ворожої Росії, то чому у жодному магазині немає на ній такої популярної наклеєчки – ” виготовлено в Росіі”? Одним словом, особисто я не бачу сенсу продовжувати ці безглузді дебати. Людина, яка допомагає ближньому – вдвічі людина! А якщо вас так бентежить, що хтось підтримав ворожу армію, то впершу чергу б дізналися, скільки Лукашук зробив для нашої армії, і для Хмельничан взагалі? Ніхто з депутатів, а особливо бувших, як він, не допоміг місту стільки! Колосальна підтримка військовим, біженцям… Люди, схаменіться, відкрийте очі – якою інформацією вас годують такі продажні ЗМІ!!!

  • брехня

  • А моїм дітям по….., чиї цукерки, лиш би їм подобались! В нас і так діти політизовані вкрай, ви згадайте себе в треьому класі, чи знали ви, що таке НАТО! Вчителька все правильно пише! Ця війна потрібна порошенку і яценюку та таким, як він! Ви і так домайданились, що ставиться питання про те, щоб зробити 9-10 класи платними, я вже мовчу про інше. Станете такими ж самими неграмотними, як та Аліна і видно, заслужено.

 9. Велика подяка від діток за солодощі. О.Г.ЛЛУКАШУК щедра та порядна людина,він і сьогодні не будучи НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ приймає людей в т.ч. учасників АТО,вислуховує та допомагає. Слава меценатам, слава волонтерам, Слава Україні.

 10. Морепродукти,шампуні,багато чого з Росії . І всі купують. Та не дивився цей депутат звідки вони. Молодець,що купив діткам,якби всі депутати так зробили,діти б відчули свято! Ця тема не політична!

 11. Люди, я вам дивуюся! Хто ще вірить у порядність депутатів????!!! Ага, розкидався б Лукашук подарунками якби не мітив у мерське крісло! Не будьте наївними! А подарунки щороку ми отримували від профспілки і цього року теж дали. Але ще минулого року я возмущалася, що подарунки чомусь “Конті” – донецького олігарха Бориса Колеснікова! і щодо якості конті є великі питання – ні чим воно не краще інших кондитерських фірм, але щороку пхають саме їх – ні в кого не виникає запитань ЧОМУ? чому навіть після МАйдану хтось за наші гроші продовжує робити бізнес ригам?! Нас скоро чекають вибори міського голови – “толі єщьо будєт!” не продаваймося за цукерки та цибулю лукашукам, маймо гідність! З прийдешнім святом!

 12. Свинство це коли діти сироти,діти з багатодітних родин не отримали подарунків. Це не політичне питання. У нас в Сільпо і Фуршетах повно Російських товарів. чого питання? А відповіді немає і не буде!

 13. А може нам треба купувати цукерки тільки в наглих галичан на львівсььььькій свЯточі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.