Деражнянська громада недоотримала 1 млн. 280 тис. грн. за оренду землі

У Деражні відбулося засідання земельної  комісії із визначення збитків власникам землі та землекористувачам. Підраховувалися збитки бюджету Деражнянської міської ради у вигляді неодержаних доходів від землекористування.

Попередньо голова комісії Вадим Дащенко  надіслав ряд запитів, зібрав  чималий пакет відповідних документів, аби комісія змогла визначити збитки міського бюджету, спричинені несплатою за землекористування. У підсумку виявилась чимала сума – 1млн.280тис. грн.

На розгляд членів земельної комісії було подано документи по заборгованості семи землекористувачів. Це товариства, приватні підприємці, яким передано в оренду земельні ділянки для здійснення комерційної діяльності, проте договори з міською радою ними  не укладено. Такі землекористувачі порушують вимоги Земельного та Податкового кодексів України, використовуючи безоплатно земельну ділянку, без державної реєстрації права користування нею, цим самим спричиняючи збитки бюджету міської ради у вигляді неодержаного доходу.

Керуючись порядком визначення та відшкодування збитків власникам землі і землекористувачам, комісія визначила розміри збитків.
Прикметно, що на засідання земельної комісії із 7 запрошених боржників з’явився тільки один підприємець, усім іншим надішлють повідомлення про необхідність сплати боргу.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.