Підприємці вимагають покращити роботу сайту Хмельницької міськради

Громадське об’єднання “Дія громади” ініціювало обговорення бюджету Хмельницького на 2015 рік з підприємцями міста. Проте аналізувати виявилось ще зарано, оскільки проект державного бюджету Кабмін оприлюднив лише в таблицях, а міський бюджет ухвалюється після державного.

“Сподіваємось, що за кілька днів буде ухвалено проект державного бюджету. Відповідно до нього, можна буде формувати і міський бюджет. Говорити, яким він має бути ще зарано, але вже можна звертати увагу на те, з чого він буде утворюватися, оскільки його складники щороку є сталими”, – заявила голова ГО “Дія громади” Ірина Ковальчук.

В результаті обговорення підприємці сформували резолюцію, першим пунктом якої стала вимога відновлення або створення комісії з ефективного використання комунального майна та включення до її складу представників ГО “Дія громади”. Відповідне звернення буде скероване до міської влади.

До наступної сесії міської ради ця комісія має підготувати проекти рішень на внесення змін до ставок орендної плати комунального майна міста.

Також підприємці звернули увагу на не повне висвітлення та оприлюднення на сайті не всіх регуляторних актів та планів діяльності.

“На сайті є перелік рішень міської ради, проте, якщо ти не знаєш дати, коли воно було ухвалено, фактично його не знайдеш. Ми хочемо вдосконалення сайту. До того ж пошук на сайті по ключових словах став би в пригоді. Перелік регуляторних актів на сьогодні має 59 позицій, проте це не всі що насправді є. Ми хочемо, щоб всі були оприлюднені та доступні для перегляду онлайн”, – заявила НГП Ірина Ковальчук.

Окрім того,вона зазначила, що, згідно з законом, крім рішення міської ради, на сайті має бути і аналіз того, як воно виконується та оновлення цих відомостей кожні півроку.

“Наразі на сайті міської ради є лише формальні звіти, написані загальними фразами”, – зауважила пані Ірина.

Наступне засідання підприємці проведуть після ухвалення державного бюджету, щоб обговорити його та запропонувати міській раді свої раціоналізаторські ініціативи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. А це не та Ірина Ковальчук, що була замом у Мельника? Тоді від тої сварливої і некомпетентної жіночки Мельник ледь позбувся.

 2. Так, та сама що разом із донькою Хмельницькі ринки “дожимала” коли була при владі.

 3. вона у мери буде балатуватись тому й тему почала

 4. Що вже з’явився грант і, шановні великі діячі, не знають до кого прицепитись. Краще на терцентрі зробіть порядок і прозору роботу.

 5. Ірина Ковальчук дуже потужний економіст яка добре розуміється в усіх аспектах міського господарства.А конфлікт з Мельником у нею був якраз через не компетентнісь останнього та не бажанням позбутися в місті з тотальними корупційними схемами на чолі з мером , до-речі Хмельницьк терцентр який вона очолює за короткий час вивела в один з найкращих в Україні .Попередні коменти 100% заказуха , бо не відповідають ,а ні на краплю, дійсності .

  • Щось ви, дядьку, 3,14здите, то не трактор, а ДТ… Ірина Іванівна, це ви самі себе так рохвалюєте? Який терцентр кращий в Україні? Той де не можуть дочекатися коли ви перестанете знущатися над пенсіонерами і немічними людьми? Не хваліть себе, хай вас люди хвалять

   • Майдане , ви некомпетентна та зла людина , яка насправді нічого в житті не зробили , а тільки БЛА БЛА БЛА і дай вам Бог в похилому віці попасти в цей найкращий Терцентр

 6. Майдане , майданівці діляться на майданутих або хворих , ті які би всіх і все крошили, для них усі погані крім них самих , як правило це невдахи які не знайшли себе ,та майданівців – конструктивних , з сучасним європ.мисленням , які бажають змін на краще у своєму місті і в країні вцілому , за це і стояли на майдані , хоча Майдан це не місце , це явище

  • Юлія , Я Вас повністю підтримую , які потім перетворились ТІПА в” територіальну громаду ” склад несповна розуму людей .

 7. Гріх прикриватись назвами на кшталт майдан, громада тим, хто несе в народ брехню та розбрат. Якби було більше таких фахівців, як Ковальчук, тоді й питання життєдіяльності міста вирішувалися би фахово та швидко. Стосовно роботи терцентру – приклад того, як треба працювати. Рекомендація першим чотирьом дописувачам – сходіть в церкву на сповідь.

 8. Мельника не має, є можливість себе показати. Ще ніколи, люба влада не давала прозоро,відкрито любу інформацію.

  Ковальчук добре знає,той хто володіє на сьогодні достовірною інформацією, а не дезухою, мав і буде мати вплив на наше,особливо сьогоднішнє суспільство чи громаду(від перестановки доданків сума не міняється).

  Ось і хочеться чужими руками мати відпрацьовані так звані “корупційні схеми ”, над якими працювали не одне десятиліття специ. Бо розробити “законну схему ”,це не день, не рік і не п’ять, а тим більше її захистити.

  Тут Вам не так,що в одному місці купив за сто грн., а в другому продав в рази більше. В нашому місті динамічно мудрих бізнесменів обмаль! Щоб зробити в тер. центрі порядок і роботу, потрібно мати необхідну базу, ця база не створиться навіть за 10-15 років, видимість створиться набагато раніше. Це нам не потрібно. До речі у нас є що і в кого перейняти, сусіди польські у нас під боком! АЛЕ …

  Хмельницький тер. центр який очолює Ковальчук ніколи не був і у найближчому часі не буде одним із кращих на Україні, бо він не відповідав і не відповідає своїм задачам. Показник технічного озброєння не береться, як основний. Уже сьогодні там появляються елементи конфлікту інтересів!

  Сучасного європейського .мислення сьогодні мало, повинна бути конкретна дія, яка практично вигідна для певної кількості осіб, буде добре як і для значної. Ця практична дія повинна негайно впроваджуватись в життя, навіть якщо і з помилками, але впроваджуватись,щоб мати результат!

  ВПЕРЕД ГУБОШЬОПИ. ДИХАЙТЕ ХОЧА В ЗАТИЛОК!

 9. Ірина Іванівна мудрий спеціаліст і керівник – це знають усі хто хача б раз звертався до неї. Ще на посаді заступника міського голови, на фоні усіх цих корумпованих, невихованих і психічно неврівноважених “чинуш” у виконкомі, вона була одна з найпотужніших хто чесно і конструктивно працював!

 10. Багато раз був у терцентрі, возив родича свого туди, він живе з дітьми, але туди їздить грати на більярді, шахи і т.д. Як на мене крутий терцентр, там немає якихось надсучасних тренажерів чи чогось типу того, але сама атмосфера і відношення до пенсіонерів насправді душевні і якісь теплі.та й чисто і охайно усе, а той хто пише про терцентр якийсь негатив напеве навіть і не був там.Політика….що тут поробиш…напевне комусь ця Ковальчук заважає

 11. не стаття а брєд якийсь – назва про роботу сайту, а суть про обговорення бюджету….???? у НГП сьогодні корпоратив чи що?

 12. У-у-у! Времечко! Всякое г. всплывает в проруби. Выходит женщина работала в выконкоме, ушла и теперь гадит то место где работала. Как-то это низко и гадко! Ежели человек способен на такое то вряд ли он обладает высокими моральными качествами. И вряд ли у него цель сделать что-то хорошее для общества. Такие только все для себя и под себя. Когда появятся политики которые покажут на что сами способны и предложат план своих действий по улучшению жизни страны? Показывать пальцем на то, что кто-то что-то сделал не так – ума много не надо. Это делают все. Так что здесь никакой новизны и прогресса. Все та же серость и низость. И дикое алчное желание власти.

  • Де ви побачили що вона щось “гадіт”? цитати з тексту в студію!!! Чи судячи з орфографії і стилістики треба пояснювати що таке цитата?

 13. Та перестаньте – попитайте у “старожилів” – Ірина Іванівна гарна жінка, фахівець з якихось питань моживо непоганий, але для вирішення міської конкретики – ну ніяка. Теоретик і надування щік. хай вибачить, але не потягнула – не її це робота.

 14. Судячи з коментарів дописувачів , то це мабуть звичайні диванні тролі , які мало розуміються в реаліях місцевих влади , не кажучи вже про певних особистосей , переконана .Яку б тему не висвітлювали , більшість негативних коментарів , Всі погані Все погане. Ідея , що тих хто вже працював в органах влади треба гнати в шию ШИЗОФРЕНІЧНА сама по собі , є питання до тих хто вічно на своїх посадах , при усіх владах та режимах ,у більшості це звичайні безхребетні коньюнктурні слизняки , які готові усім л…и , Робота у владі , це звичайно досвід і переоцінка , не згодна коли кажуть що треба набрати Щвондерів і Шарикових з вулиць і майданів , і все буде добре . вони покажуть клас . далеко не треба ходити .- наша ода??? А що ж до гром заходу , то тема абсолютно актуальна і досить проблематична ,яка зачіпає тисячі хмельницьких сімей , це для тих хто розуміє , або хоч розібрався у чому суть. І якщо хоть хтось намагається її вирішувати ,то тільки хвала . хто б це не був .А так бла бла бла, то немає і чого тут дописувати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.