Депутати Хмельницької облради пішли на зрив проміжних виборів?

Депутати Хмельницької обласної ради відмовилися у повній мірі виділяти кошти на проведення проміжних виборів до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів).

Таке рішення прийняте на сьогоднішньому засіданні сесії облради.

За інформацією голови облради Івана Гончара, практично всі постійні комісії обласної ради відмовилися від внесення поправок до кошторису на проміжні вибори.

Водночас бюджетна комісія облради рекомендувала голові ОВК Миколі Букацькому надати план використання бюджетних коштів на суму 50,9 тис. грн, що виділені на виготовлення виборчих бюлетенів по старокостянтинівській мажоритарці. Однак це рішення було ухвалене з другої спроби.

Нагадаємо, що член ЦВК Ігор Жиденко у листі від 12 грудня висловив стурбованість з проведення проміжних виборів до Хмельницької обласної ради.

“Невиділення коштів, спрямованих на фінансування проміжних виборів, порушує вимоги закону та перешкоджає реалізації, встановленого статею 38 Конституції України, права громадян України обирати і бути обраними, зокрема, до органів місцевого самоврядування”, – попередив Жиденко.

За даними окружної виборчої комісії, вартість проведення виборів становить 358 тисяч 640 гривень.

На позачерговій сесії облради 4 грудня депутати проголосували за виділення з бюджету 50 тисяч гривень на друк виборчих бюлетенів замість необхідних 360 тисяч.

Як писав НГП, Хмельницька обласна виборча комісія призначила довибори депутатів Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів) на 28 грудня 2014 року.

На дочасних виборах до облради балотується 7 кандидатів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

 1. А чому ніхто не згадує цього поца-перевертня Демида, який і причиною цього тарараму? нехай він, козел, вийме бабки і профінансує цю компанію. Що, тяжко було досидіти в “дипутатському” кріслі? чи вже срачина в крісло не поміщається?

  Цікаво знати думку про вищесказану особу свободівця Ваврищука, який є управлінцем в імперії Демида і цю саму “ср..чину” вимушений систематично вилизувати.

  ХОЧА: Демид свій бізнес почав з нуля і усі гроші заробив власною головою.

  АЛЕ: через ці самі гроші він і став перевертнем (наїзди Яника подіяли у свій час: з голови КУНу став одразу депутатом від ригів).

  ТА ВСЕ-ТАКИ: 300 тисяч у нього є – то нехай оплатить цю компанію.

 2. Я теж думаю, що Демиду треба задати це питання. Нехай пояснить чому бюджет має нести такі витрати. Грошей і так немає. А Ваврищук, до речі, дуже толкова і адекватна людина.

 3. Коля мегафон толкова людина???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.