Міліція Хмельниччини вилучила у “валютчиків” 100 тис. грн і 4 тис. дол

Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області проводять активну роботу, спрямовану на припинення протиправної діяльності нелегальних пунктів обміну валют і, так званих, валютних «міняйлів».

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, з початку року правоохоронцями було складено 91 адміністративний протокол про порушення вимог ст. 162 «Порушення правил про валютні операції» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Під час проведення вищезазначених заходів було виявлено 65 «валютчиків» та вилучено у них більше 100 тисяч гривень, 17 тисяч рублів, 4 тисяч доларів США та 500 євро.

Також припинено діяльність одного нелегального пункту обміну валют. Усі вилучені кошти після рішення суду будуть направлені до державного бюджету. Заходи в цьому напрямку продовжуються.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. У 65 валютчиків 100 тисяч гривень, 17 тисяч рублів, 4 тисяч доларів США та 500 євро!!!! Ви з головою дружите?
  Наша міліція взагалі знущається з нас!!!!
  Виходить що на одного валютчика припадає в середньому:
  1538 грн, 261 рублів, 61 доллар, 8 євро)))))))))
  Та я думаю якщо зупинити перших 50 людей в центрі м.Хмельницький, то в них знайдуть більшу суму!!!!

  • В наявності в одного валютчика на ринку в день і то більша сума, а тут за цілий рік у 65 валютчиків таку “мега” суму знайшли!!! Нас тримають за ідіотів!!!

 2. Тепер вони вже відкрито знущаються! А ще ДАЇ майже не бере хабарів. Яник по суті нічого не вкрав. А головне корупцію подолано. І ПУтіна ось ось здолаємо. ….. Панове владо! – не соромно!?????????! Ну зробіть хоть щось щоб ми повірили….

 3. Таке написати можуть тільки менти! Це називається скиньтесь по доброму а не то буде хуже! Сміх і гріх!
  Розколять Украіну!

 4. Это милиция пожертвовала свою однодневную “подяку” от валютчиков.

 5. Відібрали, мабуть, більше. Не все описали

 6. А чи відомо, що більшість валютчиків – це інваліди? Що майже всі вони отримують пенсії по інвалідності? Чи може це тільки в Старконі таке?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.