Туроператори Хмельницького зазнають збитків – попит знизився на 50%

Ціни у доларах на закордонні тури залишились незмінними у порівнянні з минулим роком, проте через зростання курсу валют за них у гривнях тепер доводиться платити вдвічі більше. Завдяки цьому туризм в межах України набуває популярності.

У турагенстві “ТезТур” “Незалежному громадському порталу” розповіли, що теперішній передноворічний час у них завжди був затишшям.

“У будь-якому найпростішому чотиризірковому готелі у новорічну ніч доведеться сплатити мінімум 85 доларів за святкову вечерю. Це зараз справді забагато. Взагалі, у нас більше їздять до Нового року та після, а саме свято зустрічають вдома. У нас цьогорічний попит на зимові тури суттєво менший ніж минулого року, але не критично”, – розповіла менеджер “ТезТур”.

Загалом туроператори відзначають зниження туристичної активності.

“Взимку минулого року люди летіли відпочивати за кордон значно більше. Цьогоріч бронюють досить таки мляво. Якщо минулого року 18 грудня у нас всі тури були повністю продані, зараз лише дві третини. Взагалі попит на закордонні тури впав на 50%”, – розповіли в агентстві “Партнер-тур”.

Через стрибки курсу валют популярністю користуються українські бази відпочинку на Буковелі та в Закарпатті, де розрахунок відбувається в національній валюті.

Проте і вітчизняні курорти – не дешеве задоволення: на Буковелі одноденний безлімітний абонемент на спуски коштує 795 гривень, коли минулого року ціна за такий абонемент була трохи більше 400 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Да… Особенно Партнер-тур авторитеты! Е ли еще учесть, что их основной профиль-внутренний туризм и таскан е телефонов серяком, то вообще на их слова не стоит обращать внимания!

  2. Ну Хмельниччина має хороший туристичний потенціал, користуйтесь моментом.

  3. фяічвсампниргтоьлбдюжє

  4. БАНДЕРА ХУ.Й. ла ла ла ла ла……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.