Рада Майдану хоче пролюструвати заступника начальника УДАІ Хмельницької області

Рада ГО «Хмельницький майдан» просить міністра МВС України А. Авакова видати наказ про звільнення заступника начальника УДАІ  Хмельницької області Кваші В.І і провести його люстрацію.

Аргументом є те, що громадські діячі не допускають думки про те, щоб В. Кваша, будучи начальником ДАІ Печерського району Києва, не приймав участі в виконанні злочинних наказів Януковича та його банди під час Революції Гідності.

P_20141217_182537

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Как то подыбильному написано.По мудачески. По алимовске.

 2. Переселите эту “раду Майдана” куда-нибудь. А то у них на бланке слишком пафосный адрес “майдан Незалежності 1, Будинок Рад”. Лучше будет смотреться у них на бланке:

  ГО “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МАЙДАН”
  ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ., ЯРМОЛИНЕЦЬКИЙ Р-Н, ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №1

  И вообще надо разобраться, почему общественная организация указывает этот адрес на своих бланках. По какому юридическому адресу зарегистрирована эта ГО? Помещение в Доме Советов она использует на каких основаниях? Арендует? У кого? Использует бесплатно? На каких основаниях?

 3. Це робочий варіант. Не підписано. Міщука на Раді не було. А для дибілів-проффесорів ; Даїшника печерськогоДАЇ ховають у Хмельницьку. Хоч дибілам це дійсно пофіг.

 4. а обізьяни як завжди повилазили і коментують))) аж смішно читати)

 5. Люструйте вже ту Раду Майдану. Закон для них не Закон! Якісь придурки зібрались. Клюс головний хабарник,викладач ХТІБО, жоден з екзаменів не здавався без грошей,а тепер це старе чмо буде щось нам розповідати і керувати. Жах якийсь. У Міщука статків набагато більше,ніж в деяких( їх одиниці) начальників управлінь і департаментів. Дідусі з апаратами в вухах,що їм казати,поважаємо 80 річних. Або Міцінський,який пропагує все польське,забуваючи про украінське,інтриган ще той,яка вже може бути активність,нехай лягає-пора,і так по кожному. Стид і срам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.