У Хмельницькому готуються до банківського Майдану

Хмельницька Рада Майдану, куди входить понад 40 громадських організацій, на 21 грудня скликає віче, на якому має намір обговорити фінансовий стан області та країни загалом.

Відповідне рішення громадські активісти ухвалили ввечері 17 грудня.

“Національний банк України проводить антифінансову політику проти народу. Ми рпганізрвуємо попереджувальну акцію-протест”, – зазначив НГП головуючий Ради Майдану Алім Міщук.

Він також не виключає можливий пікет будівлі Управління НБУ у Хмельницькій області.

Початок протесту о 13.00 біля Хмельницької облдержадмінінстрації.

Як писав НГП, на 17 грудня “валютчики” хмельницьких ринків продавали долар по 23 гривні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Цьому Гобліну тільки б майдани скликати. Ми патріотично настроєні европейці. Подолаємо ці незначні труднощі. Затягнемо паски, зате вільні. сильні і незалежні. Ура!!!!!

 2. Що таке? Тільки одного валютчика зловили?

 3. Що за ди…ли пишуть такі статті????
  Міщука вчора навіть не було!!!!

  … а і “рпганізрвуємо ” – це що???

 4. Дибилы такие акции проводят. Хотя так как это сборище “мощно” организовывает акции – я спокоен. на “виче” прийдет пару сумасшедших

  • Значить так:
   1. Я не в Хмельницькому.
   2,Рада Майдану рішення провести Майдан ,наскільки мені відомо ,ще не прийняла. Було лише обговорення питання.
   3,Моя позиція :МайданИ проти знахабнілої політики Олігархів-експортерів ,балаболів-“реформаторів” потрібні .І не лише Майдани.
   4. Влади рідної не буває. Бо кожна влада курвиться.Чи сьогодніня народна? Перехідна! Проаналізуйте склад фракцій та мажоритарників.
   5. Кажуть дивна війна ,дивний курс… Нічого дивного- не закінчена революція.

 5. Цікаво було б отримати пояснення від тих “активістів”, що вони мають на увазі коли говорять про “політику проти народу”??? Можна отримати адекватне, економічне пояснення?

  • Політика проти народу: Це коли про народ “вболівають”, а покращення в олігархів. Україна не буде європейською допоки буде олігархічною: Пінчуковською, Ахметівською,Коломойською,Порошенківською, і т п

 6. Питаня відкрите! Так скинули диктатора – проффффесора! А шо маємо пороха який ніфіга не робить і долар 25!!!! Як не прискорбно казати а економічно за диктатора було легше

 7. Противники євромайдану, регіонали, комуняки, аполітічні бляді зараз тішаться наслідками пороховлади і уряду, бачучи такий курс бакса і у всьому звинувачують активну верству громадян, яка робила революцію.

  • Мало того, противники євромайдану, які потім голосували за пороха, теж докорятимуть за долар.

  • Слыш, нашелся революционер))) Аполитические бляди.. Так ты политический!!! Политический “полезный идиот”!!! Все бы хорошо, да только твоя политическая революционность нужна для нехороших дядей и теть. что бы после очередной революции, пока ты чуток времени ожидаеш маны, награбить. И отдать тебя в эксплуатацию следующим спасителям-грабителям.

   • Якщо тебе щось не влаштовує – можеш забиратися геть з України. Ми, українці, манни не чекали і не чекаємо, а долю Янковича скоро ще хтось повторить.

    • Якщо тебе щось не влаштовувало, то чого ти палило шини, а не забиралося з України.

     • Шоб ти, падло, розуміло, ті, хто палив шини, поїхав добровольцями на АТО боронити рубежі і далі боротись за Україну, поки ти жереш українську солому і буряки.

     • ага, особливо ломанулись в ато самооборонівці Хмельницького, що кушніра, що ноля. ходять тіпа “воєнні” по місту. і смаля з скоробагатим щось також в АТО не видно

     • Для ну-ну. Про всю Україну по Хмельницькому не судять.

 8. Все такие умные собрались,скажите как платить кредит взятый по 5.05 ,если уже 21.0,если сидеть и сопли жевать ,то будет еще хуже ,Хмельницкий тоже не первый проснулся год назад,люди должны готовы к економии,какой економии?если пенсионеры будут скоро умирать в центре и западе,все дорожает каждый день,люди гибнут на войне,кто то должен помогать людям подниматься,Слава Украине!

  • Для падла тахріра.
   А ти сволота чого не в АТО, сраний диванний троль.

   • Бо я шини не палив))))))) Ото як ти поїдеш, сраний диванний риго-троль, то я за тобою.

    Це моє рішення, коли я буду готовий, тоді поїду.

    Ти 100% не поїдеш.

    • Все тахрір здохло. Скінчились навіть мати. Я якраз тільки тиждень як з АТО. А для тебе порох з турчиновим вже підготували 3.4 і 5-ту хвилі.

 9. І скільки всіх було на Майдані? Ідьте на Київ до Верховноі Ради,а не лазьте по Майдану.воно нічого не дає!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.