Оренда квартир у Хмельницькому скоротилась і подорожчала

Сьогодні ситуація на ринку оренди житла у Хмельницькому спостерігається помітний дефіцит. Бажаючих здати квартиру значно менше, ніж бажаючих зняти. Чим викликана така ситуація? І чи не пов’язана вона з напливом переселенців з Криму і сходу України?

Експерт однієї з агенцій нерухомості Володимир розповів нам, що коливання ринку нерухомості відбувається  у Хмельницькому щороку.

«Ціна за оренду з початку року збільшилась. Наприклад, однокімнатні квартири на початку року були по 1200 грн., а зараз 1400 – 1700 грн. плюс комунальні платежі. Двокімнатні, звичайно, теж піднімаються. Плата підвищилась тому, що пропозицій на оренду зараз мало. Така ситуація спостерігається щороку. Влітку, коли немає студентів, вибір квартир найбільший. Восени він починає зменшуватись. І до зими стає мінімальним. Переселенці з Криму і сходу теж шукають житло. Але хмельничани неохоче здають свої квартири біженцям з Донеччини та Луганщини. Кажуть, що з ними важко спілкуватись. До кримчан ставляться значно краще», – пояснив ріелтор.

Ксенія Орлова

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.