Хмельницька обласна лікарня здає в оренду площі за смішні гроші – Гаврішко

Хмельницька обласна лікарня, яка належить до комунальних відомств обласної ради, здає в оренду площі 1197 кв. м. за смішні гроші.

Про це повідомив депутат-регіонал, перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко на черговій сесії облради.

За його даними, комунальні приміщення орендуються під аптеки та приватні кабінети. А саме – міська комунальна аптека винаймає чотири приміщення за ціною 16 гривень за квадратний метр; приватне підприємство “Ніко” (80 кв. м) сплачує 58,8 грн за “квадрат”; ПП Жижельов розмістив касовий апарат на 2,6  кв. м і платить 104 грн  за “квадрат”; приватний підприємець Дарманський орендує два приміщення для комп’ютерної томографії – 69 кв. м і 40 кв. м і сплачує за “квадрат” площі 46 грн і 47,5 грн, відповідно; ПП Олесь – 32 кв. м під кабінет фізіотерапії за 59 грн  “квадрат”; ПП Дубінський утримує на 1 кв. м апарат поповнення рахунків і сплачує 134 грн; Укрексімбанк орендує 0,7 кв. м під банкомат і за ці послуги перераховує обллікарні 120 гривень; банкомат “Надра” (1,1 кв. м) – 213 грн  “квадрат”.

Неординарний підхід у роботі застосовує приватна клініка лікаря-хірурга Анатолія Суходолі. Він, крім оренди двох приміщень обллікарні (327,7 кв. м за 41 грн  “квадрат”  і 34,1 кв. м – підвал) бере напрокат медичні обладнання за 910 гривень.

За революційними цінами орендує приміщення (117 кв. м) в обллікарні обласний онкодиспансер. Ціна одного “квадрату” – 1 гривня! Водночас інший комунальний заклад –  аптека “Фармація” (23,4 кв. м) за 15,6 грн “квадрат”.

В.Гаврішко додав, що за I квартал цього року обласна лікарня від оренди приміщень отримала 106 тис. 984 грн.

 

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.