Вибори-2012: Мельниченко будує на газифікації виборчу кампанію Вибори-2012: Мельниченко будує на газифікації виборчу кампанію

Кандидат у народні депутати у 193 виборчому окрузі і депутат обласної ради Володимир Мельниченко будує на газифікації виборчу кампанію. Це… Далі »

Регіонал Барчишин: настав час удару! Регіонал Барчишин: настав час удару!

Кандидат у народні депутати у 193 виборчому окрузі від Партії регіонів Віктор Барчишин у власній агітації використав гасло партії Віталія… Далі »

Регіонал і свободівець по-братньому поділили округ Регіонал і свободівець по-братньому поділили округ

Чергова сесія обласної ради, як бальзам на душі кандидатів у народні депутати — безкоштовний піар на кілька телекамер одразу. За… Далі »

Центральні ЗМІ – Гуралю: як ти сюди потрапив? Центральні ЗМІ – Гуралю: як ти сюди потрапив?

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації і депутат обласної ради Леонід Гураль розповів майже анекдотичний випадок свого перебування в уростостях з нагоди… Далі »

Хмельницька обласна лікарня здає в оренду площі за смішні гроші – Гаврішко Хмельницька обласна лікарня здає в оренду площі за смішні гроші – Гаврішко

Хмельницька обласна лікарня, яка належить до комунальних відомств обласної ради, здає в оренду площі 1197 кв. м. за смішні гроші. Про… Далі »

У Славуту партія влади негайно відряджає смотрящих У Славуту партія влади негайно відряджає смотрящих

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха вкотре висловив незадоволення роботою Славутської міської ради. Про це він заявив на колегії ОДА. “У… Далі »

Фаворит Богословської використовує на виборах державну програму та освітян у корислових цілях Фаворит Богословської використовує на виборах державну програму та освітян у корислових цілях

Кандидат у народні депутати у 193 виборчому окрузі (центр м. Кам’янець-Подільський) Володимир Мельниченко під виглядом добрих справ використовує державну програму… Далі »

Влада Кам’янця-Подільського готова запропонувати 648 будинків під вуличний “розпис” Влада Кам’янця-Подільського готова запропонувати 648 будинків під вуличний “розпис”

Заступник міського голови Кам’янця-Подільського Сергій Бабій зазначив, що в місті залишилося 648 будинків, які влада готова віддати художникам для зовнішнього… Далі »

Влада і наклеп: перемога глузду чи протухлі козирі? Влада і наклеп: перемога глузду чи протухлі козирі?

З несподіванкою прочитав повідомлення, що славнозвісний борець за справедливість з табору Партії регіонів і водночас радник Януковича  Віталій Журавський вівторкового… Далі »