Ядуха замахнувся на тримільйонний вал зерна Ядуха замахнувся на тримільйонний вал зерна

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха розраховує, що наступного року аграрії краю зберуть врожай зернових у рекордні три мільйони тонн. Про це… Далі »

Турне для виборців: дармовий сир тільки в мишоловці Турне для виборців: дармовий сир тільки в мишоловці

Гіперактивність кандидата у народні депутати по одномандатному округу №188 (з центром м. Хмельницький, куди входять частина обласного центру і Хмельницький… Далі »

Нардеп Москаль натякнув на кримінальне минуле кандидата з Хмельниччини Нардеп Москаль натякнув на кримінальне минуле кандидата з Хмельниччини

Народний депутат України Геннадій Москаль заявив, що кандидат у народні депутати у 193 виборчому округу (центр м. Кам’янець-Подільський) Володимир Мельниченко… Далі »

Ядуха за допомогою партійної символіки підкупив школи китайською гуманітаркою – ФОТО Ядуха за допомогою партійної символіки підкупив школи китайською гуманітаркою – ФОТО

Першого вересня цього року голова Хмельницької обласної ОДА Василь Ядуха  вручив учням Сутковецької та Проскурівської ЗОШ Ярмолинецького району компютери, які… Далі »

ХАЕС як фактор страху. Вигоди чи втрати несе у собі цей проект? ХАЕС як фактор страху. Вигоди чи втрати несе у собі цей проект?

Рішення Верховної Ради, яке відкриває “зелений коридор” для будівництва двох блоків Хмельницької АЕС, знову збурило хвилю суперечок щодо доцільності розвитку… Далі »

Редактор Теленько іде на вибори, бо так сказала Тимошенко Редактор Теленько іде на вибори, бо так сказала Тимошенко

Редактор хмельницької комунальної газети “Проскурів” і кандидат у народні депутати у 188 виборчому округу Богдан Теленько пояснив, чому йде на… Далі »

Партія регіонів демонструє кризу жанру Партія регіонів демонструє кризу жанру

Ще один кандидат у народні депутати від Партії регіонів (188 виборчий округ) не зумів повноцінно розкритися в очах виборців. Вадим… Далі »