Турне для виборців: дармовий сир тільки в мишоловці

Гіперактивність кандидата у народні депутати по одномандатному округу №188 (з центром м. Хмельницький, куди входять частина обласного центру і Хмельницький і Волочиський райони) і водночас діючого голови Хмельницької райдержадміністрації Віктора Коліщака пояснюється на пальцях однієї руки. А) кількаразовий претендент на високі посади, починаючи від крісла міського голови Хмельницького закінчуючи посадою голови облдержадміністрації, мріє нарешті реабілітуватися в очах виборів, позбавляючись від мантри невдахи. Б) посівши пост голови Хмельницької райдержадміністрації, не без впливових зв’язків у Адміністрації Президента, молодий політик не хоче ходити під губернатором Василем Ядухою, з яким склалися не найкращі взаємини. В) пан Коліщак, не відмовляючи собі у спокусі адмінресурсу, вдається до заборонених у виборах прийомів — акумуляції службових осіб для реалізації екзотичних власних виборчих програм на кшталт автобусних поїздок по визначних місцях Хмельниччини та паломництва до релігійних святинь.

Віктор Коліщак на прес-конференції. Фото Віталія Тараненка

 

І знову верби ростуть за громадською організацією “Рідне місто”, яку пов’язують з Віктором Коліщаком. Нагадаємо, що ця організація не так давно виявилася допоміжним ланцюжком у втіленні в життя урядової програми із забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення.

Це суперечить усім канонам державної служби і тягне на зловживання службовим становищем. Однак шишки продовжують сипатися на голову кандидата у нардепи та його ГО “Рідне місто”.

За інформацією народного депутата Лесі Оробець, що була оприлюднена у блозі “Кореспондент” від 23 серпня, голова РДА В.Коліщак “мобілізує соціальних працівників до участі у своєрідному “соціалістичному” змаганні — хто найбільше охопить виборців безкоштовними туристично-агітаційними послугами”.

“Для забезпечення даної місії орендовано три чималих автобуси. Так би мовити, для ознайомлення місцевих жителів з історичними та релігійними пам’ятками краю. Списками “туристів” відає соціальний працівник, який збирає необхідну інформацію — копію паспорта, коду і контактні номери: домашнього і мобільного. За список групи в 40 осіб із комплектом відповідних документів, зі слів заявника, соціальний працівник заохочується додатково “невеличким” бонусом у 200 гривень. Беруть у поїздку винятково тих, кому виповнилося 18 років, і хто прописаний у Хмельницькому районі”, — пише Л. Оробець.

На сайті ГО “Рідне місто” розміщений розділ “Акція”, в якому красномовно оголошені “гарячі” пропозиції. Зокрема, відкрите бронювання місць до Почаєва, Кам’янця-Подільського, Меджибожа, Самчиків.

Організатори турів просять бажаючих сформувати групи не більше 50 осіб та попередньо подати заявки на ім’я Віктора Коліщака. Зміст заяв запропоновано написати таким чином, нібито це потрібно самим мешканцям, а не кандидату: “Прошу Вас надати транспортний засіб на проїзд жителів міста (селища, села,) (назва населеного пункту) у м. Почаїв на    дата . Додаток: список жителів міста (селища, села) (назва населеного пункту).

Відгуки “вражених туристів” не забарилися. Що цікаво, їхня тенденційність вражає — теплі слова вдячності висловили, переважно, освітяни та дирекція шкіл Хмельницького району, що напряму підпорядковується голові місцевої райдержадміністрації.

Електронне звернення до Рідного міста

ВІД ГРОМАДЯНИНА

Прізвище: Василенко

Ім`я, По батькові: Юрій Павлович

Електронна адреса: vasilenko@rambler.ru

————————————————–

“Дирекція Павликовецької ЗОШ І-ІІ ступенів та Павликовецька сільська рада щиро дякує громадській організації «Рідне місто»  за надану можливість побувати у м.Кам*янець-Подільський.Екскурсія,організована коллективом «Рідного міста», відбулася на високому рівні. Культура та толерантність, терпіння і небайдужість,бажання зробити приємне дітям є головними рисами працівників та керівника цієї організації.

Хочемо від щирого серця побажати В.Коліщаку та його колективу подальшого зростання та успішного розвитку на благо рідної нашої Хмельниччини та на радість дітям і батькам”, – з листа електронки, що надійшов до ГО “Рідне місто”.

***

“Від імені педагогічного колективу Малиницького НВК висловлюю подяку Вашій організації і особисто Віктору Михайловичу Коліщаку за екскурсійну поїздку до міста Кам’янця-Подільського. Учителі, технічні працівники, батьківська громада відзначили комфорт автобуса, професійність водія Олександра Петровича, незабутні враження від міста над Смотричем та його історичних пам’яток. Дякуємо і надіємось, що ця поїздка не буде останньою. Додаю деякі моменти подорожі з нашого сімейного фотоальбому”, – вчитель хімії Н.В. Яцюк.

А тим часом, 28 серпня голова облдержадміністрації Василь Ядуха на колегії ОДА розкритикував роботу Хмельницької райдержадміністрації. Проблем у галузі освіти цього району — чи не найбільше в області. Це санвузли, харчоблоки, наповненість класів, де нічого не робиться… Ви там у політику граєтеся, а не займаєтеся роботою, — сказав очільник області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Віталій, інформація подана тобою не правдива. Не боїшся втратити репутацію зсилаючись на слова Л. Оробець? Завітай у офіс рідного міста і на власні очі подивись хто займається збором інформації про бажаючих поїхати на екскурсію. Прикро, що багато людей повірять тому, що ти пишеш.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.