На Хмельниччині влада усуває опозиційні партії з дільничних комісій – УДАР На Хмельниччині влада усуває опозиційні партії з дільничних комісій – УДАР

У Хмельницькій області на виборчому окрузі №190 представники опозиційних сил зафіксували підлог документів під час роботи окружної виборчої комісії, повідомляє… Далі »

Як Хмельниччина відгуляла свій день народження (ФОТО) Як Хмельниччина відгуляла свій день народження (ФОТО)

                           Усі фото Віталія Тараненка.      … Далі »

Тігіпко пожурив губернатора Ядуху Тігіпко пожурив губернатора Ядуху

Віце-прем’єр-міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко заявив, що захоплень від здобутків керівництва Хмельницької області у центральної влади немає. Про це… Далі »

У Хмельницькому “регіони” хочуть узяти під контроль дільничні виборчі комісії? У Хмельницькому “регіони” хочуть узяти під контроль дільничні виборчі комісії?

У Хмельницькому представники влади будь-якими методами намагаються захопити   контроль над роботою дільничних виборчих комісій. Так, в ОВК №187 (м. Хмельницький) … Далі »

Партія регіонів проагітувала за себе на обласній агровиставці Партія регіонів проагітувала за себе на обласній агровиставці

Партія регіонів проагітувала за себе на  на 28 обласній виставці “Агро-Поділля 2012” Проте голова Волочиської райдержадміністрації та депатут обласної ради… Далі »

Янукович побачив, що Хмельниччина нарощує економічний потенціал Янукович побачив, що Хмельниччина нарощує економічний потенціал

Президент України Віктор Янукович вважає, що сучасна Хмельниччина активно розвивається. Про це він сказав у своєму привітанні, приуроченому до 75-річниці Хмельницької… Далі »

Дерикіт не встояв проти Дерикота Дерикіт не встояв проти Дерикота

Кандидат у народні депутати Віталій Дерикіт, який балотувався до парламенту в одномандатному виборчому окрузі № 191, знявся з реєстрації. Відповідне… Далі »

У Хмельницькому 11 сімей одержали доступні квартири У Хмельницькому 11 сімей одержали доступні квартири

У хмельницькому мікрорайоні “Озерна” здали в експлуатацію багатоповерховий будинок, в якому 11 сімей одержали квартири за державною програмою “Доступне житло”…. Далі »

Сьогодні подоляни святкують День області Сьогодні подоляни святкують День області

Сьогодні мешканці Хмельниччини відзначають 75 річницю утворення області. Як повідомила прес-служба облдержадміністрації, у рамках Дня області запланована щорічна сільськогосподарська виставка… Далі »