У Хмельницькому “регіони” хочуть узяти під контроль дільничні виборчі комісії?

У Хмельницькому представники влади будь-якими методами намагаються захопити   контроль над роботою дільничних виборчих комісій.

Так, в ОВК №187 (м. Хмельницький)  під час прийому документів було скоєно низку правопорушень, що стало причиною судового позову представника «Батьківщини» до трьох членів комісії.

«19 вересня 2012 року після півночі відповідачами вчинялись дії по прийняттю подань до складу дільничних виборчих комісій. Прийом документів закінчився о 02 год. 45 хв», – йдеться у позовній заяві.

«Всі зауваження інших членів комісії, уповноважених осіб партій  та кандидатів у народні депутати  зухвало ігнорувалися. Трьома членами комісії  також фальсифіковано  розписки  суб’єктам подання: вони датовані  18 вересня. При цьому  при прийомі подань не був присутній секретар комісії, а в  розписці про прийняття документів відсутній її підпис, що також є порушенням», – зазначено в заяві представників «Батьківщини».

Не менший подив викликає і  перелік партій, від яких подавалися кандидатури до складу  дільничних виборчих комісій – про переважну більшість із них  хмельничанам  не доводилося чути жодного разу. А от те, що  опівночі  подання від них  до ОВК особисто приніс головний регіонал міста, яскраво ілюструє, як прислужники Януковича  нехтують законом заради виконання поставленого завдання – зробити потрібну «цифру» у виборчих протоколах. Не маючи жодного шансу  отримати  перемогу у чесній боротьбі, вони  спотворюють свята святих демократії – право на вільне волевиявлення громадян.

Прес-центр Хмельницького регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.