На Хмельниччині міліціонери кулаками вибивали із затриманого зізнання На Хмельниччині міліціонери кулаками вибивали із затриманого зізнання

На Хмельниччині міліціонери кулаками вибивали із затриманого зізнання. Про це НГП повідомили у прес-службі обласної прокуратури. Міліціонери уночі незаконно затримали… Далі »

Хмельницька облдержадміністрація втручається у виборчий процес Хмельницька облдержадміністрація втручається у виборчий процес

Хмельницька облдержадміністрація втручається у виборчий процес, що супиречить законодавству про вибори народних депутатів. Начальник управління з питань внутрішньої політики ОДА… Далі »

Кандидат у нардепи Герега надає велику допомогу – голова райдержадміністрації Кандидат у нардепи Герега надає велику допомогу – голова райдержадміністрації

Кандидат у народні депутати у 192 виборчому окрузі (місто Дунаївці, Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони) і власник будмережі “Епіцентр” Олександр Герега… Далі »

На Хмельниччині москвичі приступили до будівництва курортного комплексу “Джерела Поділля” На Хмельниччині москвичі приступили до будівництва курортного комплексу “Джерела Поділля”

На Хмельниччині московський інвестор “ЛДМ” приступив до будівництва курортного комплексу “Джерела Поділля”, що розміщений у межах державного курорту “Сатанів” Городоцького району…. Далі »

В одному з вишів Хмельниччини закликають голосувати за кандидатів від Партії регіонів В одному з вишів Хмельниччини закликають голосувати за кандидатів від Партії регіонів

Деканат історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка закликає батьків студентів підтримати на парламенстких виборах кандидатів у народні депутати від… Далі »

Хмельницька журналістка має сплатити 10 тис. грн опозиційному депутату за наклеп Хмельницька журналістка має сплатити 10 тис. грн опозиційному депутату за наклеп

Хмельницький міськрайонний суд присудив власному кореспонденту “Дзеркала тижня” у Хмельницькій області Світлані Кабачинській виплатити за наклеп 10 тис. грн  опозиційному… Далі »

Кандидат Бондар “порішав” з владою свою кримінальну справу Кандидат Бондар “порішав” з владою свою кримінальну справу

Кримінальну справу проти колишнього губернатора Дніпропетровської області, а нині кандидата у народні депути у 191 виборчому окрузі Віктора Бондаря закрито… Далі »

На Хмельниччині влада скуповує ставки і робить свято за людські кошти – Томенко На Хмельниччині влада скуповує ставки і робить свято за людські кошти – Томенко

Віце-спікер та один з лідер Об’єднаної опозиції Микола Томенко повідомив, що на Хмельниччині влада скуповує ставки і робить свято за… Далі »