Кандидат Кліщ балотується на вибори із 10 “зеленими заповідями” Кандидат Кліщ балотується на вибори із 10 “зеленими заповідями”

Кандидат у народні депутати у 188 виборчому округу і голова  обласної організації Політичної партії “Зелені” Віктор Кліщ пропонує виборцям 10… Далі »

У Кам’янці-Подільському головні лікарі змушують хворих проголосувати за регіоналів – Тягнибок У Кам’янці-Подільському головні лікарі змушують хворих проголосувати за регіоналів – Тягнибок

У Кам’янці-Подільському головні лікарі змушують хворих проголосувати за Партію регіонів та їхніх кандидатів на парламентських виборах. Про це пише лідер… Далі »

На парламентських виборах голоси українців купуватимуть за 50 гривень – КВУ На парламентських виборах голоси українців купуватимуть за 50 гривень – КВУ

Вартість голосу на цьогорічних парламентських виборах становитиме від 50 до 300 гривень. Це сума для невеликих населених пунктів – у… Далі »

У Хмельницькому комуністи пропіарилися на відсутності гарячої води – ФОТО У Хмельницькому комуністи пропіарилися на відсутності гарячої води – ФОТО

У Хмельницькому на майдані Незалежності активісти Компартії провели міні-пікет “Місту – гарячу воду”.   Про це повідомляє місцевий сайт “Всім”…. Далі »