Партія регіонів потихеньку “зливає” шепетівську мажоритарку Партія регіонів потихеньку “зливає” шепетівську мажоритарку

Не перестаю дивуватися у вкрай совковому представленні кандидатів у народні депутати від Партії регіонів, що балотуються на Хмельниччині. Двадцять хвилин… Далі »

У Хмельницькому кандидат-пивовар влаштував засилля дитячих майданчиків У Хмельницькому кандидат-пивовар влаштував засилля дитячих майданчиків

У Хмельницькому кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі і президент компанії “Оболонь” Олександр Слободян влаштував засилля дитячих майданчиків…. Далі »

На Хмельниччині міліціянти до смерті закатували 43-річного чоловіка? На Хмельниччині міліціянти до смерті закатували 43-річного чоловіка?

Старокостянтинівська  міжрайпрокуратура за фактом перевищення службових повноважень працівниками районного відділу міліції порушила кримінальну справу за ч.3 ст. 365 КК України… Далі »

У школи Хмельницького батьки учнів принесли понад півтора мільйони У школи Хмельницького батьки учнів принесли понад півтора мільйони

З початку року хмельницькі школи зібрали 1 млн 518 тис гривень батьківських коштів. Про це повідомив начальник міського управління освіти… Далі »

Регіонала Собка хочуть змусити вибачитися перед депутатами Хмельницької міськради за некоректну поведінку Регіонала Собка хочуть змусити вибачитися перед депутатами Хмельницької міськради за некоректну поведінку

Постійна комісія Хмельницької міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами має намір дати… Далі »