Скандальний журналіст Дайнека кинув виклик губернатору Ядусі Скандальний журналіст Дайнека кинув виклик губернатору Ядусі

Колишній ведучий програми “Гроші” на каналі “1+1”, а нині кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі Олег Дайнека викликав… Далі »

Дещо з передвиборчих технологій, Або питання мови в історії новітнього політичного процесу Дещо з передвиборчих технологій, Або питання мови в історії новітнього політичного процесу

Щонайменше дві обставини спонукали мене до написання цих рядків. Перша криється в публічному запрошенні до дискусії одним із кандидатів у… Далі »

Другу добу Хмельницький сидить без гарячої води Другу добу Хмельницький сидить без гарячої води

З 10 вересня у місті Хмельницькому відключено гарячу воду у багатоквартирних будинках. Як прокоментував перший заступник Хмельницького міського голови Олександр… Далі »

Через ГЕС річка в Кам’янці-Подільському лишилась без води – екологи Через ГЕС річка в Кам’янці-Подільському лишилась без води – екологи

Через роботу малої гідроелектростанції в Кам’янці-Подільському зміліла річка Смотрич. Про це повідомив Національний екологічний центр у середу, пише “Українська правда…. Далі »

Тож, хто йде на вибори: Трунова чи Ядуха? Тож, хто йде на вибори: Трунова чи Ядуха?

Обласне державне телебачення “Поділля-Центр” приступило до розкручування кандидатів у народні депутати України на Хмельниччині. Кожному з претендентів на крісло у… Далі »