Тож, хто йде на вибори: Трунова чи Ядуха?

Обласне державне телебачення Поділля-Центр приступило до розкручування кандидатів у народні депутати України на Хмельниччині. Кожному з претендентів на крісло у Верховній Раді надається, згідно з законом, 20 хвилин ефірного часу, який проплачений з державного бюджету. Тобто потенційний політик отримав обмежену можливість задля ще однієї реклами власної виборчої програми і публічної рекомендації себе. Для молодих і менш пізнаваних кандидатів — це своєрідний додатковий бонус. Однак для декого дармові двадцять хвилин перетворилися на пропаганду голови Хмельницької облдержадміністрації і водночас головного регіонала Василя Ядухи.

Офіційний кандидат у народні депутати від Партії регіонів по 187 виборчому округу Ірина Трунова не лише бездарно знехтувала одержаною нагодою розказати хмельницьким виборцям, чому вони повинні саме її підтримати 28 жовтня, а й поставила під сумнів усю серйозність намірів підкорення столичного будинку під куполом. Гравець команди губернатора Ядухи (Трунова наразі очолює управління культури і туризму облдержадміністрації — авт.) вдалася до маніпуляції електорату, підсунувши їм продукт майже місячної давнини. Мається на увазі, ролик з подій громадського форуму Партії регіонів, організований 17 вересня, який і ліг в основу телевізійної презентації пані Трунової.

 

Ірина Трунова на громадському форумі Партії регіонів. Фото Віталія Тараненка

За п’ять хвилин вона сказала все, що думає про розвиток культури краю. “…досі занедбана культура почала розквітати. Нам є про що розказати сьогодні. І ми пишаємося нашими досягненнями. Міжнародний фестиваль камерної музики “Хмельницький камер-фест”; грантова програма “Бібліоміст” дала можливість залучити інвестиції у Хмельницьку область; Міжнародний фестиваль лялькового театру “Дивень”… Я пишаюся, що разом з Партією регіонів творча інтелігенція області: письменники і художники, співаки і музиканти, актори і режисери”. Сказавши А, Ірина Трунова забула про важливе Б. Це Хмельницький обласний симфонічний оркестр, який з її подачі переставив бути самостійною творчою одиницею. http://ye.ua/news/news_7678.html Через рішення сесії облради вона домоглася розчинення у нетрях обласної філармонії симфонічного оркестру, концертну програму якого наприкінці 2010 року в Італії транслювали по Всесвітньому радіо Ватикану!

Решту ефірного часу пані Трунової “профукав” Василь Ядуха. Він постав у всій красі та величності: на горіхи перепало попередникам (“не допустити до влади тих людей, за якими тягнеться розруха”), молодій команді політика-боксера Віталія Кличка (“що ти зробив один з другим, прикриваючись за обличчям боксера”). “Допоки я буду на цій посаді, на Хмельниччині пануватиме порядок, рейдери ходитимуть кругами і працюватимуть на наші бюджети”, — з користю для себе В.Ядуха “проїдав” час кандидата у народні депутати. А далі вийшло, як по Фрейду: “Сьогодні наших людей не обманути по телевізору”, — сказав партійний вождь “регіонів”, підписавши власноручно вирок кандидатці Труновій. А й справді: хто йде на вибори: Трунова чи Ядуха? Чи це тільки культурна обгортка солодкої цукерки виборцю, що згодом перетвориться на гірку пілюлю? Відповідь, на жаль, залишається неоднозначною.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.