Вінницький батюшка, що балотується на виборах у Хмельницькій області, дав чортів діючій владі Вінницький батюшка, що балотується на виборах у Хмельницькій області, дав чортів діючій владі

Настоятель Бродецького Свято-Покровського храму (Вінницька область) і кандидат у народні депатати у 189 виборчому округу Ігор Ткачук розкритикував роботу діючої… Далі »

Куточок політичної толерантності у Хмельницькому Куточок політичної толерантності у Хмельницькому

Від чотирьох штабів одночасно виставлено агітаційні намети на перехресті вулиць Подільської та Проскурівського підпілля у Хмельницькому (територія виборчого округу №… Далі »

Ядуха боїться, що Хмельниччина може опинитися у вирі політичних розбірок Ядуха боїться, що Хмельниччина може опинитися у вирі політичних розбірок

Губернатор Василь Ядуха боїться, що Хмельниччина може опинитися у вирі політичних розбірок. Про це він заявив в інтерв’ю з нагоди 75-річчя… Далі »

Хмельницький губернатор: беру приклад із колишнього секретаря райкому партії Хмельницький губернатор: беру приклад із колишнього секретаря райкому партії

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха заявив, що бере приклад з тих особистостей, котрі назавжди залишили слід у його душі. Про це… Далі »

Голова Хмельницької РДА підстрахувся трьома технічними кандидатами Голова Хмельницької РДА підстрахувся трьома технічними кандидатами

Голова Хмельницької райдержадміністрації та облорганізації Єдиний центр, кандидат у народні депутати у 188 виборчому округу Віктор Коліщак на парламентських виборах… Далі »

У Хмельницькій області рівень підготовки членів комісій нульовий – КВУ У Хмельницькій області рівень підготовки членів комісій нульовий – КВУ

У Хмельницькій області рівень підготовки членів окружних комісій нульовий. Про це заявив  голова обласного осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв… Далі »

Кандидат у нардепи Мельниченко фінансуватиме некомерційний фестиваль у Кам’янці-Подільському Кандидат у нардепи Мельниченко фінансуватиме некомерційний фестиваль у Кам’янці-Подільському

Кандидат у нардепи у 193 виборочому окрузі Володимир Мельниченко фінансуватиме некомерційний фестиваль “Республіка”, що відбудеться 21-23 вересня у Кам’янці-Подільському. Про… Далі »

На Хмельниччині правоохоронці виявили п‘ять ділянок коноплі На Хмельниччині правоохоронці виявили п‘ять ділянок коноплі

На Хмельниччині працівники міліції виявили п‘ять ділянок з нарковмісними рослинами. Як повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в області,… Далі »

ОПОРА презентувала інтерактивну карту порушень «Вибори як на долоні» ОПОРА презентувала інтерактивну карту порушень «Вибори як на долоні»

На черговій прес-конференції Громадянської мережі ОПОРА презентовано унікальну поки мапу спостереження за виборчим процесом. Цей веб-ресурс дасть можливість інтернет-користувачам бачити… Далі »

Член ОВК Віталій Швед: “Виборів в Україні немає?” Член ОВК Віталій Швед: “Виборів в Україні немає?”

Офіційні виборчі перегони в Україні поступово перетинають екватор. Для діючої влади це чергове випробування в очах міжнародної та європейської спільноти…. Далі »