Родича губернатора Ядухи, звинуваченого у хабарництві, амністовано Родича губернатора Ядухи, звинуваченого у хабарництві, амністовано

Головного стоматолога Хмельниччини Романа Свестуна, якого обвинувачували в одержанні хабарів, амністовано. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури. Рішенням Хмельницького… Далі »

Довірені особи кандидатів у нардепи: хто вони? Довірені особи кандидатів у нардепи: хто вони?

Не менш цікавою ланкою у виборчому процесі є підбір довірених осіб кандидатів у народні депутати. Це люди, котрі на час… Далі »

Буханевич подякув за вишкіл екс-голові облради Гладуняку Буханевич подякув за вишкіл екс-голові облради Гладуняку

Кандидат у народні депутати на 189 одномандатному виборчому округу Олександр Буханевич вважає свої губернаторські роки (2006-2007 рр.) хорошою школою від… Далі »

Регіонал Собко: у міській раді є поділ на “своїх” і “чужих” депутатів Регіонал Собко: у міській раді є поділ на “своїх” і “чужих” депутатів

Голова Хмельницької міської організації Партії регіонів і депутат міської ради Анатолій Собко вважає, що у міській раді є поділ на “своїх”… Далі »

Валерій Лесков: “Готовий працювати без зарплати та інших службових привілеїв” Валерій Лесков: “Готовий працювати без зарплати та інших службових привілеїв”

Дива не сталося. Вінницький апеляційний адміністративний суд підтвердив постанову Хмельницького міськрайонного суду про скасування рішення міськради про обрання секретаря Хмельницької… Далі »