189-й виборчий округ: ба, дивіться хто прийшов! 189-й виборчий округ: ба, дивіться хто прийшов!

Завершився важливий етап парламентської виборчої кампанії. 13 серпня Центральна виборча комісія закінчила процедуру реєстрації кандидатів у народні депутати як за… Далі »

Чому я йду на вибори? Чому я йду на вибори?

Відповідь на це запитання в кожного, хто налаштувався балотуватися до Верховної Ради, своя. Хтось прагне працювати на суспільство, а хтось… Далі »

Топ-10 загроз для України Топ-10 загроз для України

Українці найбільшими загрозами для країни вважають ріст безробіття (назвали 44% респондентів), економічний занепад країни (41%), свавілля влади (25%), деградація населення… Далі »

Благодійники за розрахунком: подружжя Герег “засіває” дарами Київщину та Хмельниччину Благодійники за розрахунком: подружжя Герег “засіває” дарами Київщину та Хмельниччину

Без сумнів, що прийдешня виборча кампанія в Україні — це боротьба не за життя, а на смерть, у прямому і… Далі »

Партія регіонів іде у ва-банк, використовуючи суди Партія регіонів іде у ва-банк, використовуючи суди

У сучасній Україні судова система останнім часом скочується до карикатурного рівня, залишаючи багато питань без відповідей. Тлумачі закону, доля яких… Далі »

Хмельниччина: засідання ОВК на межі фолу Хмельниччина: засідання ОВК на межі фолу

Одна із семи окружних виборчих комісії на Хмельниччині так і не вписалися у відведений законом триденний термін для початку роботи… Далі »

Сергій Білошицький: “Вибори цього року, скоріш за все, збільшать представництво Хмельниччини у парламенті” Сергій Білошицький: “Вибори цього року, скоріш за все, збільшать представництво Хмельниччини у парламенті”

Незаангажованим поглядом на початок виборчої кампанії і прогнозом із представником громадянської мережі ОПОРА ділиться 42-літній професор кафедри філософії і політології… Далі »

У наступний парламент, окрім Богословської, рветься її чоловік У наступний парламент, окрім Богословської, рветься її чоловік

Вітаю мешканців Кам’янець-Подільського, пише в своєму блозі на “Українській правді” журналіст Сергій Лещенко. Мало хто з них знає, але за… Далі »

Вибори-2012: Лабазюк схуд на 5 кілограмів та веде “польовий щоденник кандидата” Вибори-2012: Лабазюк схуд на 5 кілограмів та веде “польовий щоденник кандидата”

Депутат Хмельницької обласної ради і кандидат у народні депутати (188 виборчий округ) Сергій Лабазюк зазначив, що від початку виборчої кампанії… Далі »

У Хмельницькій області двоє міліціонерів вимагали від підприємців хабара у 50 тис. грн. У Хмельницькій області двоє міліціонерів вимагали від підприємців хабара у 50 тис. грн.

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері порушила кримінальну справу щодо співробітників міліції які вимагали та отримали… Далі »

На Дунаєвеччині першачків та їх батьків агітували за “регіони” На Дунаєвеччині першачків та їх батьків агітували за “регіони”

Першого вересня на території села Нестерівці, Дунаєвецького району одночасно агітували Об’єднана опозиція “Батьківщина”, Удар та “регіони”.http://dun.at.ua/news/2012-09-01-1080 Зокрема, “регіони” роздали дітям… Далі »

“Коментарі” віддали Ядусі “почесне” 18 місце “Коментарі” віддали Ядусі “почесне” 18 місце

Всеукраїнське видання “Коментарі” оприлюднило черговий рейтинг голів облдержадміністрацій за підсумками I півріччя. Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха перемістився з верхньої… Далі »

Кандидати… активізуються Кандидати… активізуються

У Кам’янці-Подільському останнім часом кількість щоденних рейсів комунальних автобусів, якими безплатно користуються пенсіонери та інші пільговики, було зменшено з восьми… Далі »

Ядуха роздає подарунки та ненав’язливо піарить Віталія Олуйка Ядуха роздає подарунки та ненав’язливо піарить Віталія Олуйка

3 вересня на Ізяславщині з робочою поїздкою побував голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, повідомляє сайт “Майдан Моніторинг”. Під… Далі »

В окружних комісіях аншлаг – замінили іногородніх членів місцевими В окружних комісіях аншлаг – замінили іногородніх членів місцевими

Аж 3 вересня запрацювала окружна комісія ОВО №187 з центром у Хмельницькому, повідомляють місцеві спостерігачі ГМ “Опора”. Кворум комісії (сімнадцять… Далі »

На Хмельниччині дітям роздали зошити з символікою Партії регіонів На Хмельниччині дітям роздали зошити з символікою Партії регіонів

Партія регіонів у Старосинявському районі Хмельницької області 1 вересня агітувала за себе брендованими зошитами, олівцями та лінійками. За даними “Української… Далі »

Хмельницький: Члени ОВК у ВО № 187 не дотримуються присяги – не працюють Хмельницький: Члени ОВК у ВО № 187 не дотримуються присяги – не працюють

Навіть із третьої спроби не вдалося провести перше засідання окружної комісії одномандатного виборчого округу № 187 з центром у Хмельницькому,… Далі »