У Хмельницькій області двоє міліціонерів вимагали від підприємців хабара у 50 тис. грн.

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері порушила кримінальну справу щодо співробітників міліції які вимагали та отримали хабар за невтручання у здійснення підприємницької діяльності.

Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури.

Хмельницькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням).

Прокуратурою встановлено, що два оперуповноважені відділення спеціальної міліції УМВС України у Хмельницькій області використовували своє службове становище на власну користь і в особистих інтересах, з метою протиправного збагачення, діючи за попередньою змовою групою осіб. Викриті особи вимагали від керівників приватного підприємства матеріальну винагороду в розмірі 50 тис. грн за невтручання у здійснення останніми підприємницької діяльності на об’єкті, де мали забезпечувати правопорядок.

Упродовж 4-6 вересня 2012 року працівниками Хмельницької прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за участю працівників внутрішньої безпеки МВС України та відділу швидкого реагування “Сокіл” УБОЗ УМВС України у Хмельницькій області було вжито відповідних оперативних заходів. Порушники закону після отримання частини хабара у сумі 22 тис. грн затримані, предмет хабара вилучено за місцем служби та мешкання.

Досудове слідство у справі триває.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.