Кандидат Буханевич вимагатиме у ТРК “Поділля-Центр” компенсації ефірного часу за зрив виступу Кандидат Буханевич вимагатиме у ТРК “Поділля-Центр” компенсації ефірного часу за зрив виступу

Кандидат у народні депутати у 189 виборчому округу Олександр Буханевич вимагатиме у Хмельницького обласного ТРК “Поділля-Центр” компенсації ефірного часу у… Далі »

У кранах хмельничан потекла гаряча вода У кранах хмельничан потекла гаряча вода

Сьогодні ввечері у Хмельницькому відновлене постачання гарячої води у багатоквартирні будинки. За інформацією заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Леоніда Гураля, всі… Далі »

Партія поляків, або політичні амбіції за чужий рахунок. Партія поляків, або політичні амбіції за чужий рахунок.

Кожна свідома людина з активною життєвою позицією намагається реалізувати себе у суспільстві через різноманітні громадські організації, об’єднання та політичні партії…. Далі »

Хмельницький мер переключився з позитивних комунальних розрахунків та інвестиційну привабливість Хмельницький мер переключився з позитивних комунальних розрахунків та інвестиційну привабливість

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник змінив власне звернення на офіційному сайті міської ради. До цього градоначальник  говорив про високий рівень… Далі »