Світлана Кабачинська: “Якщо сьогодні народ не обере до парламенту демократичну більшість, наступні вибори будуть суто формальні. Як у Білорусі” Світлана Кабачинська: “Якщо сьогодні народ не обере до парламенту демократичну більшість, наступні вибори будуть суто формальні. Як у Білорусі”

Коли журналісти, попри своє ремесло і прямий обов’язок контролю за владою, ідуть до Верховної Ради, значить у цій державі щось… Далі »

На Хмельниччині кандидат у нардепи Вінський провів паралелі між фашистськими найманцями та владою на місцях На Хмельниччині кандидат у нардепи Вінський провів паралелі між фашистськими найманцями та владою на місцях

Кандидат у народні депупати у 192 виборчому окрузі та екс-міністр транспорту і зв’язку України Йосип Вінський провів паралелі між фашистськими… Далі »

Хмельницькі СБУшники накрили житомирську фірму, що розтранжирила півмільйона бюджетних коштів Хмельницькі СБУшники накрили житомирську фірму, що розтранжирила півмільйона бюджетних коштів

Слідчим відділом Управління СБУ у Хмельницькій області порушено кримінальну справу (ч.5 ст. 191, ч.2 ст. 366 ККУ) проти керівника «Житомирська… Далі »