На Хмельниччині кандидат у нардепи Вінський провів паралелі між фашистськими найманцями та владою на місцях

Кандидат у народні депупати у 192 виборчому окрузі та екс-міністр транспорту і зв’язку України Йосип Вінський провів паралелі між фашистськими найманцями та владою на місцях, яка допомагає визначеному кандидату виграти вибори.

Про це він заявив в інтерв’ю, що розміщане на сайті партії “Об’єднані ліві і селяни”.

Він зазначив, що, з одного боку Президент декларує, що нібито забезпечує чесні і прозорі вибори, а з іншого – вся чиновницька команда, в порушення закону, забезпечує результат своєму кандидату.

З цього приводу Й.Вінський вдався до історичних паралелей.

“Під час останньої війни, коли Україна була окупована німецькими фашистами, фашистський режим опирався на найманців із місцевих жителів, яких використовували для здійснення адміністративних, репресивних функцій проти українців. Цих перевертнів в народі називали “щуцманами”. Так от, за миску супу, за пляшку горілки ці “щуцмани” жорстоко знущались та принижували місцеве населення (подекуди були гіршими за фашистів). Потім, після звільнення території Червоною армією, їм прийшлось тікати разом з фашистами, а декому і стати перед судом”, – розповів кандидат у нардепи.

Йосип Вінський наголосив, що виборча кампанія характеризується тим, що на Поділлі вперше за роки незалежності депутатський мандат виборює кандидат, який входить до 50 найбагатших людей України. Це Олександр Герега.

“Його виборча стратегія базується на трьох компонентах: підкупі виборців, адмінресурсі, тотальному обмані. Саме він вивів виборчий процес далеко за межі закону і моралі”, – вважає опонент Гереги.

Як повідомляв НГП,  голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський заявив, що кандидат у народні депутати у 192 виборчому окрузі і власник будмережі “Епіцентр” Олександр Герега надає велику допомогу на розвиток соціальної сфери.

“Велика допомога йде кожній школі та території від Олександра Гереги. Є програма енергозбереження і він надав допомогу у заміненні вікон та дверей на металопластикові. Не всі роблять подібні справи”, – зазначив керівник району.

За його словами, кандидат у нардепи Герега дав комунальним службам Городоччини ескаватора, сміттєвоза, санмашину, три автобуси.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. А чего хорошего сделал чмошник Винский?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.