Після виборів Герега продовжує “озолочувати” свій округ – ФОТО

Після виборів Олександр Герега, який балотувався у 192 виборчому окрузі, продовжує роздавати подарунки та робити ремонти у дитячих садках.

Про це інформує сайт “Наш Городок”.

“1 листопада 2012 року Городоцька гімназія отримала від Олександра Гереги в подарунок два ноутбуки «ASUS» та два проектори «ACER». А також всі школи м. Городка отримали по одному проектору «ACER». Цей позитивний крок допоможе стимулювати школярів до навчання, над цим працюють провідні педагоги та психологи сучасності”. – пише місцевий сайт.

Фото з сайту "Наш Городок"

Також 29 жовтня розпочався капітальний ремонт дитячого садка «Берізка», який відвідує майже двісті маленьких городоччан. Планується, зокрема, ремонт двох санвузлів із заміною облицювальної плитки на стінах та підлозі.

“На подив деяких скептиків, які були переконані, що Олександр Герега працює під вибори, бачимо, що це далеко не так. Сьогодні Олександр Володимирович разом зі своїми однодумцями працює і буде працювати на городоцьку громаду, яка 28 жовтня виявила йому та його справам повну довіру”, – зазначає сайт “Наш Городок”.

Як повідомляв НГП, У 192 виборчому окрузі з центром м. Дунаївці (межі Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький райони) переміг самовисуванець, власник мережі будівельних гупермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега – 58,04% голосів. Його найближчий конкурент, кандидат від Об’єднаної опозиції, тимчасово не працюючий Мирослав Мусій, за якого проглосували 17,38%.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.