У Слободяна закінчилися гроші на футбольний клуб “Оболонь” через вибори? У Слободяна закінчилися гроші на футбольний клуб “Оболонь” через вибори?

Корпорація “Оболонь” перестала фінансувати однойменний футбольний клуб. Про це повідомив керівник головного інвестора киян Олександр Слободян, пише Український футбол. “Ми… Далі »

Перший день зими застане хмельничан з подорожчення проїзду в громадському транспорті Перший день зими застане хмельничан з подорожчення проїзду в громадському транспорті

З 1 грудня на чверть дорожчає проїзд у хмельницькому міському пасажирському транспорті загального користування. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької… Далі »

Аграрії вже відсіялися на зиму Аграрії вже відсіялися на зиму

Аграрії Хмельницької області на 9 листопада завершили сівбу озимих культур. Як повідомив кореспонденту НГП перший заступник начальника Головного управління агропромислового… Далі »

Ядуха посприяв у перемозі самовисуванця Бондаря? Ядуха посприяв у перемозі самовисуванця Бондаря?

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха посприяв у перемозі самовисуванця. колишнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Бондаря у 191 виборчому окрузі. Про… Далі »

Ядуха “злив” Дерикота на користь самовисуванця Бондаря? Ядуха “злив” Дерикота на користь самовисуванця Бондаря?

“Ми вас хочемо попросити, — звернувся з проханням голова облдержадміністрації Василь Ядуха до представників Летичівщини, — підтримати 28 жовтня Миколу… Далі »