Мапа веселих топонімів Мапа веселих топонімів

За інформацією Державного комітету статистики, в нашій країні нараховується близько 30 тисяч населених пунктів. Причому селищ більше всього у Львівський… Далі »

Особливості донбаської міфології Особливості донбаської міфології

Не скажу, що досконало знаю донецьких. Однак раніше, а особливо тепер доводилося спілкуватися з ними. Я далекий від того, щоб… Далі »

Нардеп Буряк зізнався, що запорукою його перемоги стала низка соціальних проектів Нардеп Буряк зізнався, що запорукою його перемоги стала низка соціальних проектів

Народний депутат України Сергій Буряк, який переміг на парламенсткьих виборах у 190 окрузі, зізнався, що запорукою його перемоги стала низка… Далі »

На АЗС Хмельниччини зменшилася реалізація бензину, а дизелю – зросла На АЗС Хмельниччини зменшилася реалізація бензину, а дизелю – зросла

У жовтні цього року  на АЗС Хмельниччини було реалізовано 7,1 тис.т бензину, що на 7,6% менше, ніж у жовтні 2011р.,… Далі »

Україна посіла 78 місце в рейтингу країн, у яких найкраще народитися Україна посіла 78 місце в рейтингу країн, у яких найкраще народитися

Авторитетне видання The Economist склало рейтинг країн, найбільш сприятливих для народження дитини, Україна опинилася лише на 78 позиції, обігнавши Кенію… Далі »

Хмельницька область в аутсайдерах за рейтингом конкурентоспроможності регіонів України Хмельницька область в аутсайдерах за рейтингом конкурентоспроможності регіонів України

Хмельницька область посіла 22 із 27 місць у рейтингу конкурентоспроможності регіонів України. Таке дослідження провів  Фонд «Ефективне управління». Зокрема, найгірші… Далі »