Сабій каже, що “Свобода” на Хмельниччині перевиконала план збору голосів за партійними списками Сабій каже, що “Свобода” на Хмельниччині перевиконала план збору голосів за партійними списками

Голова обласної організації ВО “Свобода” і новий народний депутат Ігор Сабій зазначив, що на Хмельниччині “Свобода” перевиконала план збору голосів… Далі »

Ігор Сабій: “Радикалізм “Свободи” — це “страшилки”, які зазвичай говорять наші опоненти” Ігор Сабій: “Радикалізм “Свободи” — це “страшилки”, які зазвичай говорять наші опоненти”

На 189 виборчому окрузі перемогу з різницею 743 голоси здобув голова обласної організації ВО “Свобода” Ігор Сабій. Тепер Ігор Михайлович… Далі »

Хмельницька ОДА змінює вивіски: на місце управлінь прийдуть департаменти Хмельницька ОДА змінює вивіски: на місце управлінь прийдуть департаменти

У Хмельницькій облдержадміністрації розпочалися масштабні структурні зміни управлінь. Відповідно до розпорядження голови ОДА Василя Ядухи від 29 жовтня, під ліквідацію… Далі »

Покарання для Добжанського за нападки на євреїв і тиск на політичних опонентів придумає Ядуха? Покарання для Добжанського за нападки на євреїв і тиск на політичних опонентів придумає Ядуха?

Прокуратура Хмельницької області відмовилася порушувати кримінальну справу проти голови Волочиської РДА, депутата обласної ради Ігоря Добжанського. Таку відповідь на депутатський… Далі »

За місяць інфляція “підскочила” на 0,3% – облстат За місяць інфляція “підскочила” на 0,3% – облстат

У Хмельницькій області індекс споживчих цін  у жовтні цього року проти попереднього місяця становив 100,3%. Як повідомили у Головному управлінні… Далі »