Українська економіка: стабілізації прийшов кінець Українська економіка: стабілізації прийшов кінець

В третьому кварталі поточного року українська економіка, вперше після кризи 2009-го року, зафіксувала економічний спад (- 1,3%). В останньому кварталі… Далі »

Хлібний монополіст “Стіомі-Холдинг” підозрюється в антиконкуретних діях – АМК Хлібний монополіст “Стіомі-Холдинг” підозрюється в антиконкуретних діях – АМК

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України підозрює хлібного монополіста регіону “Стіомі-Холдинг” (покриває хлібобулочними виробами понад 50% краю) в антиконкуретних… Далі »

Хмельницька “Свобода” впевнена, що поборола “молочну мафію” в особі Партії регіонів Хмельницька “Свобода” впевнена, що поборола “молочну мафію” в особі Партії регіонів

Фракція ВО “Свобода” у Хмельницькій обласній раді заявила, що саме вона домоглася підвищення закупівельних цін на молоко від населення. Про… Далі »

Регіонали Войтюк і Гаврішко “включили задню” Регіонали Войтюк і Гаврішко “включили задню”

Партія регіонів, яка завжди полюбляє хвалитися доступністю для засобів масової інформації, цього разу демонструє страх. Як нечистий перед ладаном, так… Далі »

Тим, хто боїться знецінення гривні, допоможе депозит – банкір Тим, хто боїться знецінення гривні, допоможе депозит – банкір

Національний банк України достатньо зважено, хоча йому це й не просто, проводить політику вирівнювання ситуації з попитом на валюту. А… Далі »

Скандал з Добжанським: в облдержадміністрації кажуть, що вчать підлеглих толерантності до релігійних конфесій – Документ Скандал з Добжанським: в облдержадміністрації кажуть, що вчать підлеглих толерантності до релігійних конфесій – Документ

У Хмельницькій облдержадміністрації заявили, що вчать толерантності своїх підлеглих до релігійних конфесій та національних меншин. Таку відповідь надав заступник голови… Далі »