Скандал з Добжанським: в облдержадміністрації кажуть, що вчать підлеглих толерантності до релігійних конфесій – Документ

У Хмельницькій облдержадміністрації заявили, що вчать толерантності своїх підлеглих до релігійних конфесій та національних меншин.

Таку відповідь надав заступник голови ОДА Володимир Галищук на колективний запит депутатів Верховної Ради України.

“Розпорядженням облдержадміністрації затверджені заходи із протидії правам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації на 2012 рік. Обласна державна адміністрація все робить можливе для того, щоб місцеві органи державної влади та їх посадові особи були взірцями в сфері толерантного відношення  до релігійних конфесій та національних меншин”, – запевнив чиновник.

Як відомо, 9 жовтня 2012 року групою народних депутатів на чолі з Іриною Геращенко було направлено депутатське звернення №375 до Генеральної прокуратури України з повідомленням про тиск та погрози з боку голови Волочиської райдержадміністрації Хмельницької області Ігоря Добжанського.

Той “систематично в робочий час у своєму кабінеті збирав місцевих представників малого і середнього бізнесу, вимагав від них відмовитися від своїх політичних вподобань, залякував проблемами після закінчення виборчої кампанії, і вимагав підтримати Партію регіонів”.

При цьому голова РДА дозволяв “собі некоректні і відверто антисемітські та ксенофобські висловлювання на адресу інших політичних партій, політиків, представників бізнесу”, наголошували депутати.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Ату его робяты, ату!!! Пущай не чепляет жидов и кличка в одну компанию!!!

  2. Це все добре, що вчать, хоча я вважаю такого рангу чиновники повинні все це знати без розпоряджень облдержадміністрації? Але чому тут дивуватися?Де ж бандити мають знати, що таке антисемітські та ксенофобські висловлювання? Вони й слів таких не чули. Друге питання: яким чином Добжанський поплатився за таку поведінку?

  3. за границей нормальный чиновник от такого шума уже бы застрелился.

    • Дело даже не в этом. Этот Ядуха хотя бы ради приличия взял и уволил его, потом трижды бы и устроил, но они так повязаны, что даже и этого не могут сделать. Короче, банда правит миром.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.