Нардеп Геращенко закликала президента побороти ксенофоба Добжанського

Народний депутат України від УДАРу Ірина Геращенко закликала Президента Віктора Януковича притягнути до відповідальності голову Волочиськоі райдержадміністрації Ігоря Добжанського за антисемітиські висловлювання та тиск на бізнес.

Про це вона написала на власній сторінці у “Фейсбуці”.

“Я закликаю президента боротися з ксенофобією у своій команді. Ось вже три місяці ми з колегами вимагаємо притягнути до відповідальності чиновника, призначеного Януковичем, голову Волочиськоі райдержадміністрації Ігоря Добжанського, який під час виборів неприховано тиснув на місцевий бізнес, вимагав від них припинити підтримувати опозицію. При цьому поводив себе, як відвертий ксенофоб, не приховував свого антисемітизму”, – заявила вона.

Нардеп зазначила, що у відповідь отримує відписки на кшталт того, що представники влади дружать з різними національностями.

“Ми домоглися того, що Добжанський був допитаний місцевою прокуратурою, підтвердив, що проводив роз’яснювальну роботу перед виборами з місцевим бізнесом. Але при цьому прокуратура не знайшла підстав притягти цього місцевого князька до відповідальності ані за тиск на бізнес на виборах, ані за антисемітизм. Прийшлось подати в суд на прокуратуру. І , до речі, цей суд я виграла”, – наголосила І.Геращенко.

Ігор Добжанський. Фото Віталія Тараненка

Як повідомляв НГП, під час парламентських виборів  голова Волочиської РДА І.Добжанський, за інформацією прес-служби партії УДАР, не приховував свого антисемітизму і робив заяви, які напряму порушують Конституцію України та є прямим розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і ксенофобією.

“Лексика ж цього місцевого чинуші не витримує жодної критики Його висловлювання, зокрема, про те, що “ж…и розікрали країну” підпадають відразу під кілька статей кримінального кодексу”, – йдеться у заяві ударівців.

У Хмельницькій облдержадміністрації заявили, що вчать толерантності своїх підлеглих до релігійних конфесій та національних меншин.

“Розпорядженням облдержадміністрації затверджені заходи із протидії правам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації на 2012 рік. Обласна державна адміністрація все робить можливе для того, щоб місцеві органи державної влади та їх посадові особи були взірцями в сфері толерантного відношення  до релігійних конфесій та національних меншин”, – запевнив заступник голови ОДА Володимир Галищук.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

 1. Абсолютно негативно ставлюся до цього районового князька Добжанського, як і до всієї його політсили. Але не можу в цьому випадку зрозуміти Геращенко. Якщо Добжанський, порушуючи закон, використовував адмінресурс, тиснув на бізнес, то за це, безумовно, повинен понести покарання. А в чому його провина, коли він назвав жидів жидами? Так це правильна, словникова, норма назви цього юдейського народу. Так їх не прозивали, а звали споконвіку. Саме так їх звав Великий Тарас, Леся Українка, Іван Франко, наші прадіди, діди й батьки, так звуть їх поляки, литовці та інші європейські народи. Це не образа, немає тут жодного натяку на антисемітизм (до речі, семітами є багато арабів), це наша питома назва цього народу. Німці ж не ображаються, що звемо їх німцями, хоча себе вони звуть по іншому; не ображаються і угорці, фіни… А цей народ для нас, українців, вічно був і буде жидами. Так ми їх звали, звемо й будемо звати.

 2. Этой прошмандовке больше нечем заниматься. Пиз..ть- не работать,её главный принцип!!!

 3. ДОБЖАНСЬКИЙ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
  Член депутатської фракції Партії регіонів
  Почесне звання ДРУГОГО злодія в Хмельницькій області
  після Ядухи Василя Степановича – ПЕРШОГО злодія
  в стаї щурів – регіоналів Хмельниччини.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.