Колишні Ізяславські засуджені через Євросуд “роззули” неньку-Україну на 435 тисяч євро Колишні Ізяславські засуджені через Євросуд “роззули” неньку-Україну на 435 тисяч євро

Найбільш розгромним для України став спільний позов 17 ув’язнених Ізяславської колонії до Європейського суду з прав людини. Як пише “Українська… Далі »

Хмельницький міський голова “наїхав” на підприємців? Хмельницький міський голова “наїхав” на підприємців?

Хмельницький виконавчий комітет відмовив у продовженні договору оренди землі строком на 5 років приватному підприємству “Ринок “Ізіда”. Відповідне рішення сьогодні… Далі »

Автомобілі екстреної медичної допомоги зношені на 70% – Ядуха Автомобілі екстреної медичної допомоги зношені на 70% – Ядуха

Голова Хмельницької ОДА заявив, що парк автомобілів екстреної медичної допомоги зношений на 70%. Про це сьогодні він повідомив на всеукраїнській селекторній… Далі »

У 2012 РОЦІ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СТАВСЯ СПАД БУДІВНИЦТВА У 2012 РОЦІ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СТАВСЯ СПАД БУДІВНИЦТВА

За 2012 рік у Хмельницькій області обсяги виконаних будівельних робіт зменшилися на 14,7% і становлять 780,9 млн. грн порівняно з… Далі »

Азаров надумав підкинути Хмельницькій області трішки грошей Азаров надумав підкинути Хмельницькій області трішки грошей

Кабінет міністрів України виділив у цілому 3,85 млн грн на ліквідацію наслідків несприятливих погодних умов, що виникли у середині грудня… Далі »

Євросуд оприлюднить вердикт у справі 18 колишніх в’язнів Ізяславської колонії Євросуд оприлюднить вердикт у справі 18 колишніх в’язнів Ізяславської колонії

Європейський суд з прав людини готується оприлюднити 211 рішень у справах проти України, як стосуються невиконання вердиктів українських судів. Як… Далі »

За рік на Хмельниччині скоротилися пасажирські перевезення За рік на Хмельниччині скоротилися пасажирські перевезення

За минулий рік на Хмельниччині скоротилися пасажирські перевезення на 0,8% порівняно з 2011 роком. Як повідомляє Головне управління статистики в… Далі »