Україна опустилась в рейтингу свободи слова – “Репортери без кордонів” Україна опустилась в рейтингу свободи слова – “Репортери без кордонів”

Порівняно з минулим роком, Україна опустилась в рейтингу Всесвітнього Індексу Свободи Слова на 10 позицій, і зараз за рівнем свободи… Далі »

Хмельницькі освітяни придумали ціну на газ 713 доларів, але вже за добу одумалися Хмельницькі освітяни придумали ціну на газ 713 доларів, але вже за добу одумалися

Відділ освіти Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє, що закупівлю газу природного на очікувану вартість 6 млн. 324 тис. 777 гривень… Далі »

Проміжні вибори по Волочиському районі обійдуться бюджету у 504 тис. грн – голова ОВК Проміжні вибори по Волочиському районі обійдуться бюджету у 504 тис. грн – голова ОВК

Проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 28 (Волочиський район), що відбудуться 24 лютого 2013… Далі »

Пукач із молитовником у руках… Пукач із молитовником у руках…

Засекречений суд над екс-генералом Пукачем не відповів на жодне з головних запитань, які цікавлять громадянське суспільство: хто замовник убивства, чи… Далі »

Через вередливого коня 20-річний хлопець отримав розрив печінки Через вередливого коня 20-річний хлопець отримав розрив печінки

У селі Кунів Ізяславського району кінь скинув їздового – двадцятирічного хлопця. Про це повідомили у Територіальному управлінні МНС у Хмельницькій… Далі »