16 “липових” чорнобильців Хмельниччини позбавлені пільг 16 “липових” чорнобильців Хмельниччини позбавлені пільг

За минулий рік 16 “липових” чорнобильців Хмельниччини позбавлено пільг. Про це повідомила начальник Державної фінансової інспекції в області Лариса Одинець… Далі »

Ігор Сабій: “Рішення Комітету з аграрної політики мають бути прозорими та проводитися з чітким дотриманням Регламенту” Ігор Сабій: “Рішення Комітету з аграрної політики мають бути прозорими та проводитися з чітким дотриманням Регламенту”

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України… Далі »

На Хмельниччині опозиція знову не може визначитися з єдиним кандидатом На Хмельниччині опозиція знову не може визначитися з єдиним кандидатом

На Хмельниччині опозиція знову не може визначитися з єдиним кандидатом на проміжні вибори депутатів Хмельницької обласної ради в одномандатному мажоритарному… Далі »

Ядуху викликають на аудієнцію до Арбузова Ядуху викликають на аудієнцію до Арбузова

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха повідомив, що завтра, 24 січня, у нього співбесіда з першим заступником Прем’єр-міністра України Сергієм Арбузовим…. Далі »

Президентські “медальки” одержали “свої” Президентські “медальки” одержали “свої”

З нагоди Дня Соборності та Свободи України Президент Віктор Янукович роздав чергові державні нагороди. Як повідомляє офіційний сайт глави держави, орденом… Далі »