Ядуху викликають на аудієнцію до Арбузова

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха повідомив, що завтра, 24 січня, у нього співбесіда з першим заступником Прем’єр-міністра України Сергієм Арбузовим.

Про це сьогодні він заявив на засіданні колегії ОДА.

Фото Віталія Тараненка

Зокрема, В.Ядуха проситиме у першого заступника Прем’єр-міністра України Сергія Арбузова спростити тендерні процедури із закупівель товарів та послуг для бюджетних організацій.

“Завтра планую внести пропозицію Сергію Арбузову щодо перегляду термінів проведення тендерних процедур для бюджетних організацій. Пропонуватиму, аби закупівлі проводилися протягом місяця, а не розтягувалися до двох місяців, як є зараз. За нинішніх умов нереально у повній мірі використовувати державні кошти”, – зазначив керівник області.

Як писав Урядовий портал, у січні 2013 року затверджено графік зустрічей Першого віце-прем’єр-міністра України Сергія Арбузова з головами Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

За рішенням першого віце-прем’єр-міністра, у зустрічах з головами ОДА братимуть участь керівники міністерств та відомств, у безпосередній компетенції яких перебуває вирішення порушених питань: Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Міністерства доходів і зборів, Мінсоцполітики, Мiнiнфраструктури і Мінрегіону, а також підсумкові – з першим віце-прем’єр-міністром С.Арбузовим і віце-прем’єр-міністром Олександром Вілкулом.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. вызовут и дадут указания для дальнейшей работы в регионе
    а также скажут своё мнение по поводу его дальнейшей деятельности и карьеры

  2. Все для народа стараются.

  3. ну так а для когоже))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.