За незаконно зрубані ялинки міліціянти відкрили дві кримінальні справи За незаконно зрубані ялинки міліціянти відкрили дві кримінальні справи

На Хмельниччині за незаконно зрубані ялинки міліціянти відкрили дві кримінальні справи. Про це зазначив заступник начальника УГБ УМВС України в Хмельницькій… Далі »

На Хмельниччині з’явиться завод із виробництва яєчного порошку На Хмельниччині з’явиться завод із виробництва яєчного порошку

Агрохолдинг “Авангард” у 2013 році збудує завод із переробки яєць на яєчний порошок у селі Гуменці Кам’янець-Подільського району. Про це… Далі »

Кастинг на переможця з реконструкції хмельницького кінотеатру ім. Шевченка провалився Кастинг на переможця з реконструкції хмельницького кінотеатру ім. Шевченка провалився

Хмельницька міська рада не змогла визначитися з переможцем на інвестиційний конкурс “Реконструкція кінотеатру імені Т.Г.Шевченка у Палац культури та кіно… Далі »

У 2013 році планується збудувати та реконструювати 17 тваринницьких об’єктів – ОДА У 2013 році планується збудувати та реконструювати 17 тваринницьких об’єктів – ОДА

У 2013 році на Хмельниччині планується збудувати та реконструювати 17 тваринницьких об’єктів. Про це НГП повідомив начальник Головного управління агропромислового… Далі »

Навіщо російського кожуха заправляти в жовто-блакитні… труси? Навіщо російського кожуха заправляти в жовто-блакитні… труси?

Тепер, сподіваюся, ви уже розкумекали, друзі мої, чому так квапилися регіонали минулої осені, буквально пробиваючи під завісу попередньої каденції Верховної… Далі »